Seriál Ulice: Vilma Nyklová se odhodlá vyrazit do světa
09.07.

EXKLUZIVNÍ UKÁZKA z nových dílů Ulice: Nyklová se překonává. Co ji přiměje opustit její stanoviště?

Vilma Nyklová tráví téměř všechen svůj čas v pekařství. Málokdy ji Lumír přesvědčí, aby si za sebe našla za pultem náhradu, trochu si užívala života a vyrazila si i do světa. Právě tenhle zázrak se již brzy stane. K čemu se Vilma Nyklová odhodlá? A s jakou se vrátí nazpět? Tato exkluzivní ukázka z nových dílů Ulice vám napoví.

Seriál Ulice: Jak to bude dál se Světlanou a Lumírem?
13.06.

Velké změny u Světlany a Lumíra: Jak to s nimi bude dál?

Vilmě Nyklové se ani trochu nelíbí, jak to Lumír a Světlana nyní vedou. Když se Světlana rozhodla, že na radnici skončí, Nyklová si malovala, jak se co nevidět stane dvojnásobnou babičkou. Teď se ale obává, že manželství Lumíra a Světlany vezme rychle za své. Proč? Z čeho je Nyklová na mrtvici?

Seriál Ulice: Robert si prostě nedá pokoj...
24.04.

CO V TV NEUVIDÍTE: Robert si nedá pokoj… Další provokace?

Světlana minulý týden neustála štvanici, kterou proti ní šikovně rozpoutali Mastný s Robertem. Psychicky se zhroutila, nakonec odjela na pár dní za Ingrid. Jak se jí daří? A čím Lumíra zase namíchl Robert? To se dozvíte z této scény, která se do úterního dílu už bohužel nevešla.

Seriál Ulice: Simona a Květa občas brečí smíchy
31.12.

(NE)POVEDENÉ KLAPKY z Ulice: Simoniny hlášky měsíce i odbouraná Ingrid

Představitelka Simony Hložánkové Pavla Tomicová je proslulá nejen svým smíchem, ale i neskutečnými hláškami. Které z nich se jí vážně povedly a co to udělalo s jejími kolegy i celým štábem? Pobavte se s dalšími (ne)vydařenými klapkami z Ulice.

Ulice: Jak to všechno začalo: Ingrid se pokusí o sebevraždu
18.08.

Pokus o sebevraždu: Co k tomu Ingrid dožene?

Ingrid je na dně. Nejenže stále nic necítí a takřka se nemůže pohnout. Navíc jí hrozí vězení za její poslední kousek v Oldově fitku. Jestli se jí nepodaří Oldu obměkčit, je v koncích. A než takový život, to raději žádný...

Ulice: Jak to všechno začalo: Ingrid doplatí na vlastní intriky...
17.08.

Tragédie v Ulici: Pád z okna! Co bude pro Ingrid osudné?

Ingrid si nedá pokoj. Nestačí, že ji Michal vyrazil na minutu ze salonu a že Olda má chuť ji zabít kvůli Jitce i Lídě. Ingrid zase začne intrikovat, aby se pomstila právě Oldovi. Chce mu obrátit život vzhůru nohama stejně, jako to on udělal jí. Tentokrát se Ingrid nezastaví před ničím a její odveta skončí velkým neštěstím. Na co ona sama doplatí?

Ulice: Jak to všechno začalo: Jitka chce jít na potrat, jen aby se pomstila nevěrnému Oldovi
31.07.

Jitka na dně: Jak se chce pomstít nevěrnému Oldovi?

Jitka je jen krůček od potratu. Přestože ona sama si miminko přeje, rozhodla se pro interrupci, v níž vidí východisko z manželské krize. A také prostředek, jak si s Oldou vyřídit účty…

Ulice: Jak to všechno začalo: Ingrid chce Jitce přebrat Oldu za každou cenu
aktualizováno 28.07.

Mrcha Ingrid: Vášnivá noc s Oldou a podraz na Jitku?!

Dobrá kamarádka, nebo všeho schopná intrikánka? Ingrid to Jitce a Oldovi natolik zavaří, že se jejich vztah ocitne v troskách. A přesně tohle je ta pravá chvíle pro ni, chvíle na to, aby si s Oldou začala sama užívat… Čeho všeho je Ingrid schopná?

Ulice: Jak to všechno začalo: Sylva se mstí Oldovi
26.07.

Sylvina pomsta: Rány pěstí, facky i pořádný cirkus v salonu

Olda ani Ingrid netuší, jak si v případě Sylvy zahrávají. Dokud má co ztratit, je lehce zranitelná. Jenže to se může rázem změnit ve chvíli, kdy o vše přijde. Potom se začne mstít na všech frontách. A rozhodně si nebere žádné servítky.

Ulice: Jak to všechno začalo: Lumír balí Světlanu, ale užívá si v posteli s Ingrid
25.07.

Lumír balí Světlanu, ale v posteli si užívá s Ingrid?!

Lumír není žádný svatoušek. Okamžitě všechno obrátí ve svůj prospěch a obvykle dosáhne toho, co si zamane. Jen v případě Světlany se mu zatím příliš nedaří. Zlomí konečně i ji? A jak to má s Ingrid? Leckdo by byl možná překvapený…

Seriál Ulice: Představitelka Ingrid Ševčenko Jana Sováková je i skvělou tatérkou
22.07.

FOTKY: Neskutečná galerie na těle! Jak tetuje představitelka Ingrid Jana Sováková?

Jana Sováková, která hraje v Ulici Ingrid Ševčenko, je nejen výbornou herečkou, ale také vynikající a uznávanou tatérkou. My jsme pro vás získali několik ukázek jejího umění, které vás dostane. Podívejte se na dechberoucí fotogalerii.

Ulice: Jak to všechno začalo: Olda ušije na Ingrid malou boudu
21.07.

Bouda na intrikánku Ingrid: Jak si ji Olda vychutná?

Ingrid už počítá s prací na recepci v Oldově fitku. Jenže tomu se nyní ani trochu nechce pustit si tuhle blonďatou intrikánku tak blízko k tělu. Oči mu totiž otevřela Sylva vylíčením, jak ji Ingrid drží v šachu. A tak Olda začne přemýšlet, jak se Ingrid zbavit. Co jí nakonec provede?