Seriál Ulice: Eddie a Ája tvářít v tvář
15.02.

UKÁZKA z páteční Ulice: Eddie a Ája tváří v tvář: Co Eddieho zarazí?

Po Robertovi má Ája na mušce Matěje, jenž splňuje všechna její kritéria. Matěj vztah s ní příliš neřeší, zato Ája se snaží, aby o něj nepřišla. Díky svým přepadovkám narazí u Matěje i na Eddieho. Čím ho překvapí? Tato ukázka z pátečního dílu Ulice vám napoví.

Seriál Ulice: Ája deptá Denisu Mastnou
19.11.

UKÁZKA z pondělní Ulice: Ája si nebere servítky: Jak deptá Denisu?

S nástupem Mastného na místo starosty dochází na radnici k takovým změnám, že i ostřílenému Lumírovi spadne čelist. Co všechno nyní musí skousnout Denisa Mastná? Tato ukázka z pondělního dílu Ulice vám napoví.

Seriál Ulice: Co je pro Lumíra nyní nejhorší?
18.10.

UKÁZKA ze čtvrteční Ulice: Kruté paradoxy: Kdo byl nejvíce zneužit?

Lumír má den před volbami hlavu jako pátrací balón. Od chvíle, kdy Ája vyrukovala se svým obviněním ze sexuálního obtěžování, se Lumír nestačí divit, co všechno je možné. Jaká je smutná pravda? A kdo byl zneužit nejvíc? Tato ukázka ze čtvrtečního dílu Ulice vám napoví.

Seriál Ulice: Ája setře Mária
03.10.

UKÁZKA ze středeční Ulice: To je kruté: Jak Ája setře zaláskovaného Mária?

Mário si pořád dělá naděje u Áji, do které se zamiloval na první pohled. Ta si o něm ale myslí své. A naservíruje mu to takovým způsobem, že se Mário nezmůže na slovo. Jak ho zadupe do země? To se dozvíte z této ukázky ze středečního dílu Ulice.

Seriál Ulice: Jakou hláškou dostal Robert Světlanu?
aktualizováno 08.08.

(NE)POVEDENÉ KLAPKY z Ulice: Robertova legendární hláška i přistižená Nyklová: Čím všechny odbourali?

Jakmile se sejdou na place Nyklovi, o zábavu bývá postaráno. Dokonce nakazili i Roberta, jenž se tak soustředil na svůj výkon týkající se Světlany, až z toho vznikla hláška měsíce. Jaká? A čím Lumíra naprosto vykolejil Alex? Podívejte se na další sérii (ne)povedených klapek.

Eddie a Robert
aktualizováno 13.07.

Šárka Vaculíková o Adrianiných osudových mužích: Jací jsou Eddie a Robert ve skutečnosti?

Robert Bláha nadělal ve 13. sezóně Ulice pořádnou neplechu. Adrianu nejprve zmanipuloval tak, že se odcizila své rodině, poté ji i okradl. Provalení podrazů, nevěry, ztráta vlastních iluzí... To vše mělo za následek, že si sáhla na život. Naštěstí přežila! A začala žít nový život...

Seriál Ulice: Kdo je největší záporák Ulice všech dob?
26.06.

HLASUJTE! Kdo je největší záporák Ulice všech dob?

Před pár měsíci jste nemohli přijít na jméno Robertovi, který dělal jeden podraz za druhým. Zdaleka ale není jediným padouchem, jenž vám hnul žlučí během těch třinácti let, co je Ulice s vámi. Kdo je podle vás největším neřádem? Hlasujte v naší anketě!

Adriana a Robert
aktualizováno 26.06.

Šárka Vaculíková promluvila o tom, co Adriana netuší: Kam zmizely peníze z prodeje bytů? VIDEO

Adriana Bláhová si toho od minulého září prožila opravdu mnoho. Od velké lásky přes nečekanou svatbu až po manželovu nevěru a smrt. Pokus o sebevraždu, kterým Adriana chtěla zdánlivě bezvýchodnou situaci vyřešit, se jí naštěstí nepovedl, a tak nyní odlétá do Austrálie. Co ji tam čeká?

Seriál Ulice: Měli by se dát Adriana a Eddie opět dohromady?
aktualizováno 24.06.

VIDEO: Adriana a Eddie: Vyznání lásky! Dají se opět dohromady?

Adriana se k tomu odhodlávala dlouho, nakonec to přeci jen udělala. Eddiemu otevřeně přiznala, co k němu cítí. Toho tím dostala, protože něco takového nečekal. Měli by se ti dva dát opět dohromady? Co si o tom myslíte vy?

Seriál Ulice: Jak na Adrianino rozhodnutí zareagují její blízcí?
22.06.

UKÁZKA z páteční Ulice: To je pořádný šok! Jak na Adrianino rozhodnutí zareagují její blízcí?

Adriana se večer rozhodla, že do Austrálie přeci jen odletí. Hned ráno to zajde říct dědovi, tátovi a Amálce. Jak to vezmou? Zastaví ji? Tato ukázka z pátečního dílu Ulice vám napoví.

Seriál Ulice: Adriana svádí Mikiho
21.06.

UKÁZKA ze čtvrteční Ulice: Konec románku? Miki drsně setře Adrianu

Adriana si s Mikim nezávazně užívá už nějaký ten pátek. Teď ale docela tvrdě narazí. Miki ji setře takovým způsobem, že Adriana zůstane stát jako solný sloup. Co se mezi nimi stane? A jak to s nimi bude dál? Tato ukázka ze čtvrtečního dílu Ulice vám napoví.

Seriál Ulice: Eddie překvapí Adrianu svým vyznáním
20.06.

UKÁZKA ze středeční Ulice: Eddieho vyznání Adrianě: Že by nový začátek?

Eddie je už pár týdnů Adrianiným rytířem i její vrbou a největší oporou. Drží ji nad vodou, mají k sobě zase hodně blízko. Teď dokonce dojde i na velké vyznaní. Znamená to nový začátek mezi nimi? Tato ukázka ze středečního dílu Ulice vám napoví.