Seriál Ulice: Proč se Rozina sesype?
dnes 15:24

UKÁZKA z pondělní Ulice: Rozina v slzách: Co je pro ni velká rána?

Rozina věřila, že jim s Victorem vztah na dálku vydrží. Teď ale ztratí i poslední špetku naděje. Co se stane? Proč se sesype právě kvůli Victorovi? Tato ukázka z pondělního dílu Ulice vám napoví.

Seriál Ulice: Konec mezi Brunem a Janou?
dnes 13:37

UKÁZKA z pondělní Ulice: Krize mezi Janou a Brunem: Rozchod!?

Janina páteční narozeninová oslava, která skončila pro Bruna velkým rozčarováním, má hned po víkendu neblahou dohru. Znamená to konec mezi Janou a Brunem? Tato ukázka z pondělního dílu Ulice vám napoví.

Seriál Ulice: Janina narozeninová oslava - 1
22.03.

UKÁZKA z páteční Ulice: Nečekaný gratulant: Koho Radim Mareš šokuje nejvíc?

Janina narozeninová oslava se vyvine úplně jinak, než jak její blízcí plánovali. Dorazí na ni i nezvaní hosté, s nimiž nikdo nepočítal. Jak ostatní zareagují na Janina šéfa z agentury? Tato ukázka z pátečního dílu Ulice vám napoví.

Seriál Ulice: Jak se zvrte Janina oslava?
22.03.

UKÁZKA z páteční Ulice: Změna plánů: Jak se zvrtne Janina oslava?

Rozina a spol. uspořádají pro Janu ještě jednu narozeninovou oslavu. Ta se jim ale nečekaně vymkne z rukou. Co nevyjde podle jejich představ? Tato ukázka z pátečního dílu Ulice vám napoví.

Seriál Ulice: Janina narozeninová oslava - 2
21.03.

FOTKY: Oslava plná překvapení: Jak si ji Jana užije?

Rozině to nedá. Janě tajně uspořádá ještě jednu narozeninovou oslavu, na kterou pozve její přátele. Přijde však mnohem víc hostů, než kdokoliv čekal. Kdo všechno na oslavu dorazí? A jaká bude? Fotky v naší fotogalerii vám napoví.

Seriál Ulice: Janina narozeninová oslava - 2
21.03.

Janina narozeninová oslava

Janina narozeninová oslava

Seriál Ulice: Jaký dárek dostane Janu?
21.03.

UKÁZKA ze čtvrteční Ulice: Nejúžasnější dárek k narozeninám! Co Janu opravdu dostane?

Jana má dnes narozeniny, ale žádnou oslavu neplánuje. Její blízcí na ni však nezapomenou. Postarají se jí hned o několik obrovských překvapení. Které je to největší? Co Janu dokonce i dojme? To se dozvíte z této ukázky ze čtvrtečního dílu Ulice.

Seriál Ulice: Čím překvapí Janu a Rozinu Radim Mareš?
14.03.

EXKLUZIVNÍ UKÁZKA z nových dílů Ulice: Jana a Rozina v šoku. O jaké překvapení se jim postará Radim Mareš?

Jana a Rozina udělaly na Radima Mareše velký dojem. Okamžitě jim nabídl zajímavější spolupráci, ale tím to nekončí. Holky ho zajímají mnohem víc, než tuší. Co ho prozradí? A čím jim už brzy vyrazí dech? Tato exkluzivní ukázka z nových dílů Ulice vám napoví.

Seriál Ulice: Jaký důvod k oslavě má Jana?
aktualizováno 14.03.

UKÁZKA ze středeční Ulice: Překvapivý úspěch! Čím se Jana pochlubí Rozině?

Jana si umí jít za svým, zejména pokud jí na něčem opravdu záleží. Občas tvrdě narazí, častěji však slaví malá i velká vítězství. Tentokrát má důvod k jedné opravdu speciální oslavě. Co se jí podaří? To se dozvíte z této ukázky ze středečního dílu Ulice.

Seriál Ulice: Proč se Rozina sesype?
13.03.

UKÁZKA ze středeční Ulice: Rozina v slzách: Co ji tak zasáhne?

Rozina už pár dní září štěstím. Těší se na setkání s Victorem, dokonce si již zajistila i letenku. Teď ale přijde nečekaná rána, po které se úplně sesype. Co se stane? To se dozvíte z této ukázky ze středečního dílu Ulice.

Seriál Ulice: Při čem nachytá Janu a Bruna Rozina?
12.03.

UKÁZKA z úterní Ulice: Jana a Bruno přistiženi: Při čem je Rozina vyruší?

Od momentu, kdy se dali dohromady, jsou Jana a Bruno jako dvě hrdličky. Má to však malý háček – neustále řeší nedostatek soukromí. Proto je teď vyruší i nicnetušící Rozina. Co se stane? Tato ukázka z úterního dílu Ulice vám napoví.

Seriál Ulice: Rozina se sesype...
26.02.

EXKLUZIVNÍ UKÁZKA z nových dílů Ulice: Obrovská rána pro Rozinu: Proč se sesype?

Čím více se Rozina těší na setkání s Victorem, tím větší zklamání už brzy zažije právě kvůli němu. Její sen se najednou rozplyne jako pára nad hrncem. Co se stane? Tato exkluzivní ukázka z nových dílů Ulice vám napoví.