Seriál Ulice: Petricie Solaříková a Matouš Ruml jako Tereza a David
29.01.

Gratulujeme ke šťastným novinkám!

Tereza a David minulý týden odjeli do Rakouska, kde je čeká nový začátek. Nové začátky nyní prožívají i jejich představitelé Patricie Solaříková a Matouš Ruml. A nejen oni. Šťastné zprávy pro vás mají také Roman Vojtek a Eliška Dohnalová. Všem srdečně gratulujeme!

Seriál Ulice: Babičky znovu zavaří Pavlovi a Vendule
14.11.

UKÁZKA ze středeční Ulice: Třaskavá směs v pekařství: Jak babičky znovu zavaří Pavlovi a Vendule?

Vilma Nyklová a Jarmila Pelcová si nedají pokoj. Pořád pletichaří, aby se Pavel a Vendula dali zase dohromady. Zatím však docílily pravého opaku. A bude ještě hůř. Jak se těm dvěma zase vloží do života a co z toho bude? To se dozvíte z této ukázky ze středečního dílu Ulice.

Seriál Ulice: Čím Pavel raní Vendulu?
13.11.

UKÁZKA z úterní Ulice: Pořádná rána pro Vendulu: Co jí Pavel provede?

Vendula má kvůli Pavlovi zlomené srdce. Je na dně, z jejich velké lásky jsou trosky, i když se měli před necelými třemi týdny brát. Čím Pavel ublíží Vendule ještě víc než zrušenou svatbou? Tato ukázka z úterního dílu Ulice vám napoví.

Seriál Ulice: Při čem nachytá Vendula Pavla?
08.11.

EXKLUZIVNÍ UKÁZKA z nových dílů Ulice: Vendula v slzách: Při čem nachytá Pavla?

Rozchod s Pavlem Vendulu hodně zasáhl. Stále ale doufá, že ještě není vše ztraceno, že se přeci jen usmíří. O to více ji raní zjištění, že Pavel to má už zřejmě jinak. Co na něj praskne? A co to udělá s Vendulou? To se dozvíte z této exkluzivní ukázky z nových dílů Ulice.

Seriál Ulice: Mário dostane pořádnou ťafku od Venduly
02.10.

UKÁZKA z úterní Ulice: Rána pro Mária: Jak s ním Vendula zamete?

Mário zažije pořádný šok, když se dozví, co Vendula a Pavel chystají. Ovšem ještě větší šok přijde vzápětí z podpásovky, kterou by od těch dvou ani ve snu nečekal. Co mu provedou? To se dozvíte z této ukázky z úterního dílu Ulice.

Seriál Ulice: Pavel odhalí Vendulino tajemství
aktualizováno 28.05.

UKÁZKA z pondělní Ulice: Pavel zuří: Jaké Vendulino tajemství odhalí?

Mário zase jednou zavaří Vendule. Jako by nestačilo, že si ji Pavel nechce vzít. Teď to mezi nimi navíc vypadá kvůli Máriovi i na rozchod. Proč? Tato ukázka z pondělního dílu Ulice vám napoví.

Seriál Ulice: Nyklová je nadšená z Pavla a Venduly
aktualizováno 04.05.

UKÁZKA z páteční Ulice: Nyklová si nedá pokoj: Co provede Pavlovi a Vendule?

Vilma Nyklová je šťastná jako blecha, že se Pavel a Vendula konečně dali dohromady. Přesně o tomhle snila už pěknou řádku měsíců. A taky si to chce užít. Co těm dvěma vyvede? To se dozvíte z této ukázky z pátečního dílu Ulice.

Seriál Ulice: Pavel a Vendula zažijí obrovskou romantiku...
26.04.

Nečekaná romantika Pavla a Venduly: Jaký bude jejich první společný večer?

Konečně jsou spolu! Pavel a Vendula září štěstím i zamilovaností. Sice jim to trvalo delší dobu, než se dali dohromady, o to víc si to ale nyní užívají. A jak se bude jejich romance vyvíjet? Už dnes je čeká večer, na který hned tak nezapomenou…

Seriál Ulice: Vendula a Kamila bojují o Pavla
25.04.

UKÁZKA ze středeční Ulice: Vendula vs. Kamila: Boj o Pavla!

Vendula ví, že oproti štíhlým blondýnám nikdy šanci neměla, přesto se tentokrát nedá. O Pavla začne bojovat ve chvíli, kdy mu Kamila vyzná lásku. Jak? To se dozvíte z této ukázky ze středečního dílu Ulice.

Seriál Ulice: Kamila má zase zálusk na Pavla...
24.04.

UKÁZKA z úterní Ulice: Kamila chce nazpět Pavla! Co na to Vendula?

Vendulina noční můra je zpět. Kamila jí Pavla už jednou vyfoukla před nosem. Teď by ráda udělala to samé. K čemu se jí přizná? A co na to samotná Vendula? Tato ukázka z úterního dílu Ulice vám napoví.

Seriál Ulice: Vendula dává kapky Pavlovi
21.02.

UKÁZKA ze středeční Ulice: To jsou kapky! Jak to Pavel schytá od Venduly?

Vendula je hodně nešťastná kvůli tomu, jak to s Pavlem dopadlo. Zároveň na něj má pořádný vztek, a to nejen kvůli Máriovi. Co tím vztekem maskuje? Co je pro ni nejhorší? Tato ukázka ze středečního dílu Ulice vám napoví.

Seriál Ulice: Co čeká Pavla, Vendulu a Mária?
aktualizováno 17.02.

Vendula a Pavel: Objeví se někdo třetí! Co to udělá s jejich vztahem?

Vendula vyznala před pár dny Pavlovi lásku, ale ten ji odmítl, což pro ni byla docela velká rána. Znamená to, že je všem nadějím navždy konec? Nyní to tak vypadá, ale opak je pravdou. Vendula začne o Pavla opět bojovat. Jak a s jakým výsledkem?