Seriál Ulice: Jak se do sebe pustí Katarína a Matěj?
včera 21:16

UKÁZKA z úterní Ulice: Matěj vs. Katarína: Jak si vyřídí účty?

Jen co se Katarína dozví o tátově snaze o mimosoudní vyrovnání s Matějem, opět uvidí rudě. To tam je příměří s Matějem, Katarína si ho zajde hned podat. Jak to od ní schytá? A jak na to zareaguje? Tato ukázka z úterního dílu Ulice vám napoví.

Seriál Ulice: Katarína už nemůže dál...
včera 12:10

UKÁZKA z pondělní Ulice: Katarína na dně. Proč se sesype?

Vyčerpaná Katarína mele z posledního. Celou dobu byla odhodlaná pradlenku udržet, teď ale tátu překvapí přiznáním, že už nemůže dál. Co se stane? Proč se zhroutí? Tato ukázka z pondělního dílu Ulice vám napoví.

Seriál Ulice: Co Matěj přizná Eddiemu?
aktualizováno včera 17:11

EXKLUZIVNÍ UKÁZKA z Ulice: Ája se bude divit. Co Matěj přizná?

Matěj je s Ájou od svého návratu do Čech, ale tenhle vztah nebere nijak fatálně. Lákají ho výzvy, i co se holek týče. Která je ta největší? S čím se Matěj svěří Eddiemu? Tato exkluzivní ukázka z nových dílů Ulice vám napoví.

Seriál Ulice: Jak Ája manipuluje Matějem?
22.03.

UKÁZKA z páteční Ulice: Jak Ája manipuluje Matějem?

Ája pracuje cílevědomě na svém projektu – na Matějovi. Dělá vše pro to, aby ho k sobě připoutala, protože přesně zapadá do jejích plánů. Jak si ho povodí tentokrát? Tato ukázka z pátečního dílu Ulice vám napoví.

Seriál Ulice: Co zasáhne Katarínu?
22.03.

UKÁZKA z páteční Ulice: Špatné zprávy pro Katarínu: Co se dozví?

Na Katarínu se to stále valí ze všech stran. Jen co se trochu oklepe, přiletí další jobovka, která ji opět srazí do kolen. Co to je tentokrát? Tato ukázka z pátečního dílu Ulice vám napoví.

Seriál Ulice: Co Ája provede Vilmě Nyklové?
14.03.

UKÁZKA ze čtvrteční Ulice: Nyklová na infarkt: Co jí provede Ája?

Nyklová zase jednou uvidí rudě a málem to s ní praští. Aby taky ne, když ji do jejího království přijde provokovat potvora Ája. Jak tohle setkání dopadne? To se dozvíte z této ukázky ze čtvrtečního dílu Ulice.

Seriál Ulice: Jak si Mastný vychutná Lumíra?
aktualizováno 14.03.

UKÁZKA ze středeční Ulice: Lumír v koncích. Jak s ním Mastný zamete?

Zákeřný Mastný si plnými doušky vychutnává své vítězství nad Lumírem. Přesně tohle chtěl – dostat ho do kolen. Jak si ho vychutná? To se dozvíte z této ukázky ze středečního dílu Ulice.

Seriál Ulice: K jakému posunu dojde mezi Matějem a Katarínou?
12.03.

UKÁZKA z úterní Ulice: Další posun s Katarínou: Co pro Matěje hodně znamená?

Mezi Matějem a Katarínou je to den ode dne lepší. Teď se dokonce stane něco, v co Matěj ještě před dva týdny ani nedoufal. Co? Tato ukázka z úterního dílu Ulice vám napoví.

Seriál Ulice: Co si Ája vymyslí na Matěje?
12.03.

UKÁZKA z úterní Ulice: Manipulátorka Ája mění taktiku: Co provede Matějovi?

Jen co se Ája dozví, s kým a jak strávil Matěj večer, začne jednat. Ví, jak na něj, takže toho okamžitě využije ve svých plánech. Navíc si i trochu otestuje, na kolikátém místě u Matěje vlastně je. Co udělá? Jak mu zkomplikuje život svou manipulací? Tato ukázka z úterního dílu Ulice vám napoví.

Seriál Ulice: Jak se pro Katarínu obětuje Matěj?
11.03.

UKÁZKA z pondělní Ulice: Oběť pro Katarínu: Jak ji Matěj zachrání?

Matěj se snaží ze všech sil pomáhat Kataríně, aby udržela provoz pradlenky. Tentokrát pro ni udělá něco, co by udělal jen málokterý muž, něco, čím ji hodně překvapí. Co? Tato ukázka z pondělního dílu Ulice vám napoví.

Seriál Ulice: V jakém maléru se ocitne Ája?
07.03.

EXKLUZIVNÍ UKÁZKA z nových dílů Ulice: Nečekané komplikace: V jakém maléru se ocitne Ája?

Matěj toho má už takhle až nad hlavu. Co nevidět mu život ještě více zkomplikuje Ája, která se dostane do nepříjemného maléru. Proč potřebuje Matějovu záchranu? Tato exkluzivní ukázka z nových dílů Ulice vám napoví.

Seriál Ulice: Co se stane mezi Matějem a Katarínou?
07.03.

UKÁZKA ze čtvrteční Ulice: Prolomení ledů: Co se stane mezi Matějem a Katarínou?

Katarína je vůči Matějovi, kterého viní za to, co se stalo jejímu tátovi, hodně ostrá. Teď ale Matěj získá pocit, že se to mezi nimi konečně mění. Jak se prolomí ledy? To se dozvíte z této ukázky ze čtvrtečního dílu Ulice.