Seriál Ulice: Tereza Bebarová jako Světlana Nyklová
13.02.

Srdečně gratulujeme! Tereza Bebarová je dvojnásobnou maminkou

Ke konci loňského roku jsme vám prozradili, že představitelka Světlany Nyklové Tereza Bebarová je těhotná. Nyní se s vámi můžeme podělit o radostnou novinku. Sympatická herečka je od ledna dvojnásobnou maminkou. Srdečně gratulujeme a přejeme jí, miminku i celé rodině hlavně zdraví, štěstí, lásku a pohodu.

Seriál Ulice: Petricie Solaříková a Matouš Ruml jako Tereza a David
29.01.

Gratulujeme ke šťastným novinkám!

Tereza a David minulý týden odjeli do Rakouska, kde je čeká nový začátek. Nové začátky nyní prožívají i jejich představitelé Patricie Solaříková a Matouš Ruml. A nejen oni. Šťastné zprávy pro vás mají také Roman Vojtek a Eliška Dohnalová. Všem srdečně gratulujeme!

NOVA5MH5
26.01.

Těhotná Bára Vyskočilová: Když to bude kluk, bude se jmenovat stejně jako jedna z postav Ulice!

Barbora Vyskočilová, představitelka Dominiky ze seriálu Ulice, se rozpovídala o svém těhotenství. Jaké jméno si pro svého prvního potomka připravila a prozradila, zda to bude kluk, nebo holka?

Seriál Ulice: Co na sebe prozradili představitelé Terezy a Davida?
24.01.

VIDEO: Miminko je na cestě! Co všechno na sebe prozradili představitelé Terezy a Davida?

Terezu a Davida čeká velká životní změna. Včera odjel do Rakouska David, dnes odjíždí i Tereza. Jak to bylo s jejich odjezdem? A co nyní plánují jejich představitelé Patricie Solaříková a Matouš Ruml? Který z nich se už těší na miminko?

Seriál Ulice: Představitelka Dominiky Barbora Vyskočilová je těhotná
22.01.

Srdečně gratulujeme! Představitelka Dominiky všechny překvapila radostnou novinkou

Dominika Tycová před pár dny prozradila, že s Tonym čeká miminko. Její představitelka Barbora Vyskočilová po Vánocích překvapila spoustu lidí ze štábu i své známé stejnou radostnou novinkou. Byla domluvená se scenáristy, nebo je to shoda náhod?

Ulice: Knobochovi
23.12.

ÚŽASNÁ TRADICE: Jiří Štrébl na Vánoce vaří 15 litrů polévky. Důvod je kouzelný

V seriálu Ulice ztvárňují Vanda Hybnerová a Jiří Štrébl pár, ve skutenosti ale byli svoji také – před dlouhými 32 lety! Zavzpomínali na staré časy a prozradili i něco málo ze svého soukromí.

Seriál Ulice: Michaela Maurerová jako Digi
17.12.

Je nádherná! Michaela Maurerová se pochlubila čerstvě narozenou dcerou

Michaela Maurerová, kterou znáte jako Digi Stránskou, si už nyní užívá ten nejkrásnější vánoční dárek. V sobotu se stala trojnásobnou maminkou. A hned následujícího dne se pochlubila svým štěstím na sociální síti. Podívejte se, jak nádherná její novorozená dcera je.

Seriál Ulice: Michaela Maurerová jako Digi Stránská
aktualizováno 16.12.

SRDEČNĚ GRATULUJEME: Představitelka Digi je trojnásobnou maminkou

Michaela Maurerová, kterou znáte jako Digi Stránskou, si v sobotu nadělila ten nejkrásnější vánoční dárek. Na svět přivedla svého třetího potomka. Míše srdečně gratulujeme a celé její rodince přejeme hlavně zdraví!

Seriál Ulice: Tereza Bebarová - 7
aktualizováno 02.11.

SRDEČNĚ GRATULUJEME! Tereza Bebarová oznámila radostnou novinu

Tereza Bebarová, která hraje Světlanu Nyklovou, právě prožívá nádherné a šťastné období. Se svým partnerem čeká miminko. Jejich šestiletá dcera Klaudie se tak už za pár měsíců dočká sourozence. Srdečně gratulujeme a přejeme hlavně zdraví!

Seriál Ulice: Tereza Vítů jako Alena Koukalová
10.10.

SRDEČNĚ GRATULUJEME! Tereza Vítů je maminkou krásného kluka

Máme pro vás úžasnou novinku. Představitelka Aleny Koukalové Tereza Vítů se stala maminkou! Na svět přivedla nádherného chlapečka. My jí srdečně gratulujeme a přejeme hlavně zdraví a štěstí.

Seriál Ulice: Dana Syslová jako Amálie s Máňou
20.09.

Dana Syslová s Máňou

Dana Syslová s Máňou

Seriál Ulice: Aneta Krejčíková se synem
aktualizováno 19.09.

Aneta Krejčíková ukázala svého syna a promluvila o mateřství

Gábina nyní prožívá jedny z nejhorších chvil ve svém životě. Její představitelka Aneta Krejčíková paradoxně ty nejkrásnější. Užívá si první týdny mateřství. S čím se svěřila svému prvorozenému synovi? Úžasné vyznání sympatické herečky najdete v článku.