Seriál Ulice: Eddie varuje Matěje před Ájou
18.02.

UKÁZKA z pondělní Ulice: Varování pro Matěje: Co o Áje netušil?

Eddieho setkání s Ájou u Matěje docela zarazilo, zvláště poté, co se dozvěděl, že Ája má malou cestovku. Teď Eddie prozradí Matějovi něco, co se mu moc líbit nebude. Co? Tato ukázka z pondělního dílu Ulice vám napoví.

Seriál Ulice: Eddie a Ája tvářít v tvář
15.02.

UKÁZKA z páteční Ulice: Eddie a Ája tváří v tvář: Co Eddieho zarazí?

Po Robertovi má Ája na mušce Matěje, jenž splňuje všechna její kritéria. Matěj vztah s ní příliš neřeší, zato Ája se snaží, aby o něj nepřišla. Díky svým přepadovkám narazí u Matěje i na Eddieho. Čím ho překvapí? Tato ukázka z pátečního dílu Ulice vám napoví.

Seriál Ulice: Co hodně zasáhne Vlastimila Peška?
16.01.

CO NEUVIDÍTE V TV: Smutné výročí: Co hodně zasáhne Vlastimila Peška?

Na Vlastimila Peška se to zase nahrne ze všech stran. Čelí nejen bolestivým ztrátám, ale i nové hrozbě. Co je pro něj hodně těžké? To se dozvíte z této scény, která se do středečního dílu Ulice už bohužel nevešla.

Seriál Ulice: Co odbouralo Karlu, Máru, Adrianu a Mikiho?
04.01.

(NE)POVEDENÉ KLAPKY z Ulice: Speciální postelovka, úprk do krytu i slušný trapas: Co se vážně povedlo?

Máme pro vás další zkažené klapky z Ulice, které vám určitě zvednou náladu a zpříjemní začátek nového roku. Co se občas děje na place během natáčení nových dílů? Kdo prchal do krytu, kdo si zadováděl v posteli a kdo lehl smíchy? Pobavte se spolu s námi při zkažených klapkách z Ulice.

Seriál Ulice: (Ne)povedené klapky z Ulice
31.12.

(NE)POVEDENÉ KLAPKY z Ulice: Pořádné okno, vtipné přeřeknutí i nečekané komplikace na svatbě! Co se stalo?

Natáčení Ulice je vždy připraveno do nejmenších detailů, ale občas se chybička vloudí. Představitelku Adriany dostalo okno jak výkladní skříň, představitelka Amálie všechny odbourala svým přeřeknutím a na natáčení svatby všichni lehli smíchy kvůli nerozbitné rekvizitě. Co se přihodilo? Podívejte se a pobavte spolu s námi při těchto zkažených klapkách.

Seriál Ulice: Přeskočí mezi nimi konečně jiskra?
13.12.

UKÁZKA ze čtvrteční Ulice: Blanka a Evžen: Společný večer při svíčkách?

Blanka a Evžen se sbližují čím dál víc. Evžen je Blance oporou pokaždé, když to potřebuje. Teď mezi nimi dojde i na romantiku. Jakou? A přeskočí jiskra? To se dozvíte z této ukázky ze čtvrtečního dílu Ulice.

Seriál Ulice: Co spojuje Blanku a Evžena?
12.12.

UKÁZKA ze středeční Ulice: Otevřené přiznání: Co spojuje Blanku a Evžena?

Blanka i Evžen mají v lecčems podobný osud – krachlo jim manželství, nyní jsou sami, mají stejné trápení i děti, se kterými nemohou být. Pro koho je to teď horší? To se dozvíte z této ukázky ze středečního dílu Ulice.

Seriál Ulice: Před čím Evžen varuje Blanku?
23.11.

UKÁZKA z páteční Ulice: Varování pro Blanku: Co by se jí mohlo podle Evžena vymstít?

Je to jen náhoda, nebo toho mají Evžen a Blanka společného mnohem víc, než samotná Blanka tuší? Evžen ji už několikrát zastihl se sklenkou v ruce. Teď jí bez obalu přizná, jak to bylo s ním. Co na to Blanka? To se dozvíte z této ukázky z pátečního dílu Ulice.

Seriál Ulice: Co Marie přizná bráchovi?
09.11.

UKÁZKA z páteční Ulice: Mariina dojemná zpověď: Co přizná bráchovi?

Marie a její blízcí si nyní procházejí hodně těžkou zkouškou. Vlastimil Pešek to nezvládá, má o ni strach, který ale nechce nikomu přiznat. A budě ještě hůř. Čím ho Marie dostane? Co pro něj bude hodně náročné? To se dozvíte z této ukázky z pátečního dílu Ulice.

Seriál Ulice: Marie se sesype...
19.10.

EXKLUZIVNÍ UKÁZKA z nových dílů Ulice: Krutá rána pro Marii! Co se dozví?

Marie se ráno svěřila Amálii, čím vším si v posledních měsících prošla. Věří, že rakovinu porazila, ale už brzy přijde další rána. Proč se sesype? Jak na tom doopravdy je? To se dozvíte z této exkluzivní ukázky z nových dílů Ulice.

Seriál Ulice: Co Marii hodně raní?
19.10.

UKÁZKA z páteční Ulice: Bolestivé rány i kruté pravdy: Proč to znovu zaskřípe mezi Marií a Peškem?

Mezi Marií a Vlastimilem Peškem stále visí tragédie, k níž došlo před pětačtyřiceti lety. Teď Marie tohle ožehavé téma otevře. Co všechno vypluje na povrch? Co Marii dožene k slzám? Tato ukázka z pátečního dílu Ulice vám napoví.

Seriál Ulice: Blanku zaskočí Evženovo přiznání
18.10.

UKÁZKA ze čtvrteční Ulice: Blanka v šoku: Co jí Evžen přizná?

Blanky se docela dotklo, když Evžen včera odmítl její pozvání, jež bylo tak trochu i nabídkou smíru. Teď se dozví, jaký k tomu měl důvod. A hodně ji to překvapí… Čím ji Evžen šokuje? Tato ukázka ze čtvrtečního dílu Ulice vám napoví.