Seriál Ulice: Jak Otovi rozmluvit výpověď?
06.06.

UKÁZKA ze středeční Ulice: Mistrovská strategie: Jak Otovi rozmluvit výpověď?

Ota je rozhodnutý odejít co nejdříve ze školy, aby se zbavil matčina dozoru a aby nemusel dělat učitele na plný úvazek. Kalina si o tom ale myslí své. Proč by měl Ota naopak zůstat? To se dozvíte z této ukázky ze středečního dílu Ulice.

Seriál Ulice: Otu čekají s Johankou pořádná muka
05.06.

UKÁZKA z úterní Ulice: Muka s Johankou: Jaké utrpení čeká Otu?

Johanka se na Otu nevykašlala. Hned následujícího dne chce dohnat to, co zanedbala po Otově propuštění z nemocnice. Jenže právě tím se Otovi postará o krušné chvilky. Proč? Tato ukázka z úterního dílu Ulice vám napoví.

Seriál Ulice: Jaké neradostné vyhlídky do budoucna má Ota?
04.06.

Neradostné vyhlídky: Co Otu čeká?

Otu sice propustí hned po víkendu z nemocnice domů, tím ale všechny jeho radosti končí. Najednou to začne schytávat ze všech stran. Co pro něj je nejhorší? S čím vším se nyní musí popasovat?

Seriál Ulice: Temperamentní Johanka Otu nešetří... - 3
01.06.

FOTKY: Johanka ho nešetří: Jak na tom je Ota den po infarktu?

Ota si o kolaps koledoval už hodně dlouho. Kvůli Johance se přepínal několik týdnů, až se mu to sečetlo a pořádně vymstilo. Jak na tom je nyní, den po infarktu? A co si na něj vymyslí Johanka? Fotky v naší fotogalerii vám napoví.

Seriál Ulice: Temperamentní Johanka Otu nešetří... - 1
01.06.

Temperamentní Johanka Otu nešetří...

Temperamentní Johanka Otu nešetří...

Seriál Ulice: Ota zkolabuje ve škole
31.05.

UKÁZKA ze čtvrteční Ulice: Infarkt! Jak vážné to s Otou je?

Ota si tak dlouho zahrává se svým zdravím, až na to šeredně doplatí. Sečtou se mu všechny jeho hříchy, najednou zkolabuje přímo ve škole. Co je poslední kapkou? A jak zle na tam je? To se dozvíte z této ukázky ze čtvrtečního dílu Ulice.

Seriál Ulice: David otevřeně přizná Tereze, proč chce odejít
21.05.

CO V TV NEUVIDÍTE: David otevřeně o odchodu z gymnázia: Co je pravým důvodem?

David se rozhodl, že na gymnáziu skončí a přijme nabídku práce v Rakousku. Překvapivě ale z gymnázia neodchází kvůli této nabídce. Co je hlavním důvodem velkých změn u Davida? A jak na to zareaguje Tereza? To se dozvíte z této scény, která se do pátečního dílu Ulice už bohužel nevešla.

Seriál Ulice: Který z nich si víc zavařil?
18.05.

CO V TV NEUVIDÍTE: David, nebo Ota? Který z nich si víc zavařil?

Otovi ani Davidovi není ráno moc do smíchu. David si dělá starosti kvůli Lucii, Ota zjistí, že má na krku další malér. Jaký? A jak David vnímá Lucčin poslední zkrat? To se dozvíte z této scény, která se do pátečního dílu Ulice už bohužel nevešla.

Seriál Ulice: Výuka se Otovi vymkne z rukou....
16.05.

UKÁZKA ze středeční Ulice: Johančin striptýz ve škole: Jak zareagují studenti?

Johance odvaha opravdu nechybí. Jen co ji Ota vyzve, aby byla při hodině výtvarné výchovy studentům modelem, okamžitě vystřihne před tabulí striptýz. Co na to Ota? A co náctiletí studenti? To se dozvíte z této ukázky ze středečního dílu Ulice.

Seriál Ulice: Co plánují David a Tereza?
05.04.

CO NEBYLO V TV: Idylka před bouří: Co plánují Tereza a David?

Tereza a David si ještě večer mysleli, že to nejhorší už mají za sebou. Místo aby řešili Lucku a jejího otce, soustředili se sami na sebe. K čemu došli? Jaký návrh padl? To se dozvíte z této scény, která se do středečního dílu Ulice už bohužel nevešla.

Seriál Ulice: Jak bere Matěj kopačky od Lucky?
04.04.

CO NEBYLO V TV: Jak bere Matěj kopačky od Lucky?

Přestože byla Lucka do Matěje hodně zamilovaná, byla to ona, kdo vztah na dálku rázně utnul. Jak se s tím Matěj srovnal? Jak bere kopačky od Lucky? To se dozvíte z této scény, která se do úterního dílu Ulice už bohužel nevešla.

Seriál Ulice: Při čem vyruší Tereza a David Otu s Johankou?
28.03.

CO NEBYLO V TV: Při čem nachytají Tereza a David Otu s Johankou?

Láska dělá s Otou divy. Dokonce i Tereza a David nestačí žasnout nad jeho proměnou. Co nevidět dojde i na slušné trapasy. Při čem právě Tereza a David Otu a jeho Johanku vyruší? To se dozvíte z této scény, která se do úterního dílu už bohužel nevešla.