Seriál Ulice: Čím Veronika šokuje Marcelu?
07.03.

UKÁZKA ze čtvrteční Ulice: Veronika a Lukáš přistiženi! Čím šokují Marcelu?

Marcela registruje už delší dobu, že to mezi Veronikou a Martinem není jako dřív. Teď nachytá Veroniku při něčem, co ji pořádně zaskočí. Při čem? To se dozvíte z této ukázky ze čtvrtečního dílu Ulice.

Seriál Ulice: Co Lukáš přizná Veronice?
06.03.

UKÁZKA ze středeční Ulice: Překvapivé přiznání: Co prozradí Lukáš Veronice?

Lukášovi se Veronika líbí už dlouho. Znamená pro něj mnohem víc, než samotná Veronika tuší, i když jí na začátku roku již vyznal lásku. Jak ji bere? S čím se jí svěří? To se dozvíte z této ukázky ze středečního dílu Ulice.

Seriál Ulice: Jak se Veronika odváže s Lukášem?
20.02.

UKÁZKA ze středeční Ulice: Jak si užijí Lukáš a Veronika noc po party?

Veronika si po dlouhé době opět vyhodí z kopýtka, byť to původně ani neplánovala. Zdatně jí sekunduje Lukáš, kterého přiměje k něčemu, co je u něj nevídané. Jak se ti dva odvážou klidně i na ulici? To se dozvíte z této ukázky ze středečního dílu Ulice.

Seriál Ulice: Při čem Martin nachytá Veroniku a Lukáše?
19.02.

UKÁZKA z úterní Ulice: Při čem Martin nachytá Veroniku a Lukáše?

Mezi Martinem a Veronikou to už dávno není jako dřív. Fungují spolu stále normálně, jenže to již mezi nimi nejiskří. Co je prozradí? A jakou roli v tom sehraje Lukáš? Tato ukázka z úterního dílu Ulice vám napoví.

Seriál Ulice: Jak oslaví Martin a Veronika jednadvacáté výročí svatby? - 6
07.02.

UKÁZKA ze čtvrteční Ulice: Oslava výročí svatby Maléřových: Co s Martinem zamává?

Rozina a Marcela připraví pro Martina a Veroniku velké překvapení přímo na jednadvacáté výročí jejich svatby. Zatímco Veroniku tím dojmou k slzám, v Martinovi by se krve nedořezal. Proč? To se dozvíte z této ukázky ze čtvrtečního dílu Ulice.

Seriál Ulice: Jak se Veronika odváže s Lukášem?
06.02.

EXKLUZIVNÍ UKÁZKA z nových dílů Ulice: Veronika pokušitelka: Jak se odváže s Lukášem?

Veronika v poslední době nepřestává překvapovat Lukáše. Jeden den ho vykolejí pozvánkou na panáka, o pár dní později ho vyhecuje k tanci na ulici. Jak se ti dva odvážou? To se dozvíte z této exkluzivní ukázky z nových dílů Ulice.

Seriál Ulice: Čím Lukáše vykolejí veronika?
06.02.

UKÁZKA ze středeční Ulice: Lukáš v šoku: Čím ho vykolejí Veronika?

Lukáš jemně flirtuje s Veronikou už pár měsíců. Líbí se mu, využije každé příležitosti k tomu, aby jí dal najevo, že na ni myslí, i když mu Veronika nikdy nedala sebemenší naději. Teď se role trochu obrátí. Čím Veronika dostane Lukáše? Na co není zvyklý? To se dozvíte z této ukázky ze středečního dílu Ulice.

Seriál Ulice: Lukáš vystartuje po Veronice
07.01.

UKÁZKA z pondělní Ulice: Lukáš vystartuje po Veronice: Co by se Martinovi určitě nelíbilo?

Lukáš Binar se motá kolem Veroniky už několik měsíců. Ta ho bere jako kamaráda a VIP klienta jejich salonu, jenže Lukáš má zájem hlavně o ni. Jak Veronika zareaguje na jeho vyznání lásky? Tato ukázka z pondělního dílu Ulice vám napoví.

Seriál Ulice: Jirka napadne Martina kvůli Šárce
31.12.

EXKLUZIVNÍ UKÁZKA z nových dílů Ulice: Jirka napadne Martina kvůli Šárce: Co mu udělá?

Jirka se pořád nedokáže smířit s kopačkami od Šárky. Jakmile se přestane kvůli alkoholu kontrolovat, dost drsně se do ní pustí a pak napadne i Martina. Co se stane? A jak to Martin odskáče? Tato exkluzivní ukázka z nových dílů Ulice vám napoví.

Seriál Ulice: Lukáš se pokusí sbalit Veroniku
23.12.

EXKLUZIVNÍ UKÁZKA z nových dílů Ulice: Otevřené vyznání: Jak chce Lukáš sbalit Veroniku?

Lukáš Binar krouží kolem Veroniky od chvíle, kdy se seznámili. Ví, že je vdaná, přesto ji zahrnuje různými pozornostmi. Teď se ji dokonce pokusí sbalit. Jak? Tato exkluzivní ukázka z nových dílů Ulice vám napoví.

Seriál Ulice: Co Šárka neustojí?
20.12.

UKÁZKA ze čtvrteční Ulice: Provinilá Šárka to nezvládá: Co by mělo být Veronice podezřelé?

V provinilé Šárce pokaždé pořádně hrkne, když ji osloví Veronika, ať už po telefonu, nebo napřímo. Kontakt s ní se snaží vždy co nejrychleji ukončit, až tím začíná být podezřelá. Co neustojí tentokrát? A co na to Veronika? To se dozvíte z této ukázky ze čtvrtečního dílu Ulice.

Seriál Ulice: Proč to Veronika schytá od Martina?
17.12.

UKÁZKA z pondělní Ulice: Martin to nezvládá: Proč seřve Veroniku?

Martin má nervy na pochodu, tentokrát ale ne kvůli Šárce, do níž je zamilovaný, i když se svými city bojuje kvůli Veronice. Dokonce ani ne kvůli Lukáši Binarovi, jenž se kolem jeho ženy nyní motá. Proč vybouchne tentokrát? Tato ukázka z pondělního dílu Ulice vám napoví.