Seriál Ulice: Jak si padnou do noty Petr a Věrka?
22.03.

UKÁZKA z páteční Ulice: Jak si padnou do noty Věrka a Petr?

Věrka se překonává. Natruc Lubošovi se zúčastní seznamky a překvapivě kápne na spřízněnou duši. S Petrem okamžitě najdou společnou řeč. Jaké je jejich seznámení? Tato ukázka z pátečního dílu Ulice vám napoví.

Seriál Ulice: Petr znovu na lovu
08.03.

UKÁZKA z páteční Ulice: Petr na lovu! Na koho má spadeno?

Anča se s Petrem vypořádala docela drsně. Jeho ego sice utrpělo, ovšem Petr se nevzdává. Jen co se trochu oklepe, vyrazí na lov. Jak si povede? To se dozvíte z této ukázky z pátečního dílu Ulice.

Seriál Ulice: Anča se drsně zbavuje Petra - 17
06.03.

UKÁZKA ze středeční Ulice: Krušné probuzení! Jaký šok zažije Petr hned po ránu?

Petra čeká hodně náročné ráno. Večer ulehl do postele, po které není po probuzení ani památky. Navíc se mu postará o budíček policie. Jak zareaguje? To se dozvíte z této ukázky ze středečního dílu Ulice.

Seriál Ulice: Anča se drsně zbavuje Petra - 19
05.03.

UKÁZKA z úterní Ulice: Drsné lekce Petrovi: Jak s ním Anča zatočí?

Anča už neví, jak se zbavit Petra, který jí neustále okupuje byt. Když to nejde po dobrém, na řadu přijde hodně drsná metoda. Jak se Anča s Petrem vypořádá? Tato ukázka z úterního dílu Ulice vám napoví.

Seriál Ulice: Magda se pokusí vylákat Petra z Ančina bytu
05.03.

UKÁZKA z úterní Ulice: Bouda na Petra! Jak ho dostat z Ančina bytu?

Anča nehodlá být věčně bezdomovkyní kvůli Petrovi. S Magdinou pomocí vymyslí lest, jak ho vylákat z bytu, aby mu to nebylo podezřelé. Sklapne past? Tato ukázka z úterního dílu Ulice vám napoví.

Seriál Ulice: Anča se drsně zbavuje Petra - 16
04.03.

FOTKY: Kruté vyhození z bytu: Jak se Anča zbaví Petra?

Petr se nehodlá z Ančina bytu hnout, i když ta se s ním rozešla. Anča si jeho chování ale nemíní nechat líbit a vyřídí si s ním docela drsně účty. Co mu provede? Fotky v naší fotogalerii vám napoví.

Seriál Ulice: Anča se drsně zbavuje Petra - 20
04.03.

Anča se drsně zbavuje Petra

Anča se drsně zbavuje Petra

Seriál Ulice: Chat s představitelem Petra Kaštana Antonínem Procházkou
aktualizováno 05.03.

Chat s Petrem Kaštanem: Na MDŽ vás zase pobavím!

Anča se Petra tak snadno nezbaví, jak si představovala. Dokonce ani po vyhození z jejího bytu to Petr nevzdá. Co udělá? Jak to s nimi bude dál? A co si o Petrovi myslí jeho představitel Antonín Procházka? V úterý jste s ním probírali na chatu vše, co vás zajímá.

Seriál Ulice: Jakou válku nervů rozehraje Petr?
04.03.

UKÁZKA z pondělní Ulice: Válka nervů: Co Petr provede Anče?

Petr se rozhodně nemíní vzdát Ančiny péče a dobrého bydla bez boje. Přestože se s ním Anča před víkendem rozešla, Petr se od ní nehodlá hnout. Jaký podraz na ni udělá, aby docílil svého? Tato ukázka z pondělního dílu Ulice vám napoví.

Seriál Ulice: Jak se zbavit Petra?
01.03.

EXKLUZIVNÍ UKÁZKA z nových dílů Ulice: Bojovka u Anči: Jak se zbavit Petra?

Anča sice nařídila Petrovi, že se má od ní odstěhovat, ten ale něco takového nemá v úmyslu. A tak Anča přikročí k razantnější metodě, aby se ho jednou pro vždy zbavila. Jak s ním zatočí? Tato exkluzivní ukázka z nových dílů Ulice vám napoví.

Seriál Ulice: Co je pro Anču poslední kapkou?
01.03.

UKÁZKA z páteční Ulice: Petr ve vlastní pasti: Co ho prozradí?

Petr si docela zahrává. Tak moc si chce vynutit Ančinu péči a být středobodem jejího vesmíru, až riskuje, že se chytí do vlastní pasti. Co je Anče podezřelé? A co na to Petr? Tato ukázka z pátečního dílu Ulice vám napoví.

Seriál Ulice: Záchranka u Anči po Petrově kolapsu - 12
28.02.

FOTKY: Záchranka u Anči: Jak vážné to s Petrem je?

U Anči to nabere již brzy opět na obrátkách. Po ostré výměně názorů s Petrem u ní dokonce bude muset zasahovat záchranka, protože Petr najednou zkolabuje. Co s ním je? Fotky v naší fotogalerii vám napoví.