Seriál Ulice: Je Ctibor opravdu vrahem bezdomovců?
17.11.

TIPUJTE! Je vrahem bezdomovců opravdu Ctibor?

Policie vyšetřuje už čtvrt roku několik vražd bezdomovců, které mají podle ní společného pachatele. Ten jí zatím stále uniká. Již brzy ale budou mít jednoho podezřelého – Ctibora. Je skutečně on sériovým vrahem? Tipujte v naší anketě!

Seriál Ulice: Je vrahem bezdomovců Kvašák?
24.10.

VIDEO: Je vrahem bezdomovců Kvašák?

Kvašák dělá ramena, tváří se jako největší boss. Na slabší si dovoluje, před silnějšími se raději stáhne, aby neměl nepříjemnosti. Vlastně na něj docela sedí policejní profil vraha bezdomovců. Je to opravdu on? Tipujte v naší anketě!

Seriál Ulice: Kvašák dostane lekci od Ctibora a Máry - 30
aktualizováno 23.10.

VIDEO ZE ZÁKULISÍ: Jak to schytal při natáčení představitel Kvašáka?

Podrazák Kvašák dostal od Ctibora a Máry pořádnou lekci. Ctibor ho chytil pod krkem takovým způsobem, že se mu dělaly mžitky před očima. A jak na tom byl představitel Kvašáka Josef Rosen? Podívejte se, jakou dohru měla dnešní scéna mimo kamery.

Seriál Ulice: Kvašák dostane lekci od Ctibora a Máry - 24
23.10.

UKÁZKA z úterní Ulice: Konečně! Jakou lekci dá Kvašákovi Ctibor?

Na každého grázlíka jednou dojde. Teď na své levárny dojede Kvašák, který dostane za vyučenou od Ctibora. Ten tyhle týpky velmi dobře zná, a tak se s nimi nepáře. Jak si podá podrazáka Kvašáka? To se dozvíte z této ukázky z úterního dílu Ulice.

Seriál Ulice: Kvašák dostane lekci od Ctibora a Máry - 25
21.10.

FOTKY: Grázlík Kvašák tvrdě narazí! Jakou dostane lekci?

Kvašák se snaží vytěžit maximum z každé situace. Na ubytovně je za velkého kápa, lidem dokáže hodně znepříjemnit život. Teď ale nečekaně narazí tam, kde by to ani v nejmenším nečekal – u Máry. Co se stane? Tyto fotky v naší fotogalerii vám napoví.

Seriál Ulice: Kvašák dostane lekci od Ctibora a Máry - 7
21.10.

Kvašák dostane lekci od Ctibora a Máry

Kvašák dostane lekci od Ctibora a Máry

Seriál Ulice: Kvašák vydírá Máru...
18.10.

UKÁZKA ze čtvrteční Ulice: Vydírání i výhrůžky: Proč by se měl mít Mára na pozoru před Kvašákem?

Mára je den ode dne zoufalejší kvůli nezvěstnému tátovi. Má o něj strach, snaží se ho najít. Jeho poslední nadějí je Kvašák, který toho hned využije k vydírání. A pak dojde i na výhrůžky. Jaké? Tato ukázka ze čtvrtečního dílu Ulice vám napoví.

Seriál Ulice: Věrka zažije pořádný šok...
08.10.

UKÁZKA z pondělní Ulice: Místo dárku studená sprcha… Co s Věrkou pořádně zamává?

Věra Marečková má dnes svátek. Těší se, jak ho oslaví se synem a Karlou, ale její blízcí na něj tentokrát úplně zapomenou. Navíc jí místo dárku nadělí šokující pravdu. Jakou? A co na to Věrka? Tato ukázka z pondělního dílu Ulice vám napoví.

Seriál Ulice: Čím Karla šokuje Máru?
05.10.

UKÁZKA z páteční Ulice: Šokující novinky: Čím Karla vyrazí dech Márovi?

Mára tuší, že tátovo zmizení není jen tak. Ale že je to takový průšvih, to by ho nenapadlo ani ve snu. Co o Lubošovi zjistí policie? V jak velkém maléru lítá, aniž by o tom on sám věděl? Tato ukázka z pátečního dílu Ulice vám napoví.

Seriál Ulice: Kvašák vydírá Máru
26.09.

UKÁZKA ze středeční Ulice: Výhrůžky i drsné vydírání: Co je pro Máru poslední kapkou?

Mára se nestačí divit, co všechno o tátovi neví. Narazí i na grázlíka Kvašáka, s nímž táta bydlel na ubytovně. Ten chce samozřejmě z jeho neštěstí vytěžit co nejvíc. Tentokrát ale pořádně narazí. Jak s ním Mára zatočí? To se dozvíte z této ukázky ze středečního dílu Ulice.

Seriál Ulice: Luboš se ocitne v úzkých...
15.06.

UKÁZKA z páteční Ulice: Luboš obětí zločinu i násilí: Co mu Kvašák a jeho kumpáni provedou?

Lubošovi se půjčka od spolubydlícího pořádně vymstila. Nejen že mu peníze Kvašákovi kumpáni vzápětí ukradli. Teď, v den poslední splátky, se Luboš dostane do ještě většího maléru. Co se stane? Tato ukázka z pátečního dílu Ulice vám napoví.

Seriál Ulice: Kvašák se s Lubošem nepáře
14.06.

VIDEO: Temné výhrůžky… Proč si Luboš sáhne na dno?

Kvašák se s Lubošem nepáře. Sice se tváří jako jeho kámoš, ale jakmile může, tak ho podrazí nebo přitlačí ke zdi kvůli nekřesťanským splátkám. A bude ještě hůř. Proč by si na něj měl Luboš dát velký pozor? Toto video vám napoví.