Seriá Ulice: Vilma Nyklová a Jarmila Pelcová zpytují svědomí
15.03.

UKÁZKA z páteční Ulice: Hříšnice na grilu: Jaké kruté vystřízlivění čeká Nyklovou a Pelcovou?

Večer byly Vilma Nyklová a Jarmila Pelcová díky alkoholu plné odboje, teď jsou z nich dvě hromádky neštěstí zpytující svědomí. Jak se navzájem podusí ve vlastní šťávě? To se dozvíte z této ukázky z pátečního dílu Ulice.

Seriál Ulice: Jak zlé to je s Migašovou?
15.03.

UKÁZKA z páteční Ulice: Neštěstí kvůli výtržnictví: Jak vážné to je a co hrozí?

Vilma Nyklová a Jarmila Pelcová to včera večer pořádně rozjely. Dokonce došlo i na menší výtržnictví, které však nezůstane bez následků. Co se stane? Proč začne kolem pekařství kroužit policie? Tato ukázka z pátečního dílu Ulice vám napoví.

Seriál Ulice: Svatba Venduly a Pavla - 30
16.01.

VIDEO: Nový hit jako svatební dar: Jak to Mário rozbalí?

Svatba Venduly a Pavla Mária nadchla. A nebyl by to on, aby jim jako svatební dar nevěnoval svůj nejnovější track speciálně složený pro tuto příležitost. Jak se dalo čekat, opět stojí za to. Nevěříte? Podívejte se na video.

Seriál Ulice: Svatba Venduly a Pavla - 24
16.01.

VIDEO: Svatba Venduly a Pavla: Jak vstoupili do manželství?

Vendula a Pavel se konečně dočkali. I když se na samém začátku roku zdálo, že svatba je v nedohlednu, ti dva to vzali tentokrát hopem a pár dní od druhé žádosti o ruku se vzali. Jaká byla jejich svatba? Podívejte se na video.

Seriál Ulice: Vendula ráno před svatbou moc nejásá...
16.01.

CO NEUVIDÍTE V TV: Žádná radost… Jak na tom je Vendula ráno před svatbou?

Vendule zbývá už jen pár hodin do chvíle, kdy se stane paní Pelcovou. Přestože je to její vysněný okamžik, ráno před svatbou nejásá. Co přizná Světlaně? A jak si s tím Světlana poradí? To se dozvíte z této scény, která se do středečního dílu Ulice už bohužel nevešla.

Seriál Ulice: Svatba Venduly a Pavla - 10
16.01.

UKÁZKA ze středeční Ulice: Šok před oltářem: Co Mastný provede Vendule, Pavlovi a svatebčanům?

Vendula a Pavel se konečně berou. Ovšem vstup do manželství jim nečekaně okoření starosta Radek Mastný, jenž si neodpustí naschvál Lumírovi. Jak si jeho a všechny Nyklovy vychutná přímo na svatbě Venduly a Pavla? To se dozvíte z této ukázky ze středečního dílu Ulice.

Seriál Ulice: Svatba Venduly a Pavla - 25
16.01.

FOTKY: Svatba Venduly a Pavla: Romantika, nervy i pořádný odvaz

Vendula a Pavel se konečně berou. Druhou svatbu zorganizovali hodně narychlo a před babičkami tajili její termín, aby jim ji opět nepřekazily svou hašteřivostí a snahou trumfovat tu druhou. Jaká nakonec jejich veselka bude? Fotky v naší fotogalerii vám napoví.

Seriál Ulice: Svatba Venduly a Pavla - 5
16.01.

Svatba Venduly a Pavla

Svatba Venduly a Pavla

Seriál Ulice: Při čem nachytá Světlanu a Vendulu Vilma Nyklová?
14.01.

CO NEBYLO V TV: Malér na spadnutí: Co je divné Vilmě Nyklové?

Přípravy svatby Venduly a Pavla jsou v plném proudu, ale babičky o ní stále nemají ani tušení. Teď však Vendule i Světlaně právě kvůli svatbě docela zatrne. Co se stane? Jak to uhrají před Vilmou Nyklovou? To se dozvíte z této scény, která se do pondělního dílu Ulice už bohužel nevešla.

Seriál Ulice: Na jaké nečekané komplikace narazí Pavel a Vendula ohledně svatby?
14.01.

UKÁZKA z pondělní Ulice: První komplikace: Co může nečekaně ohrozit druhou svatbu Pavla a Venduly?

Druhá svatba Pavla a Venduly se blíží. Tentokrát je zorganizovaná dost narychlo, což přináší i nečekané komplikace. Pavel jeden podstatný zádrhel sice hbitě vyřeší, ovšem Vendula z toho má pořádný šok. Proč? To se dozvíte z této ukázky z pondělního dílu Ulice.

Seriál Ulice: Čím Lumír zaskočí Pavla a Vendulu ?
08.01.

UKÁZKA z úterní Ulice: Trable kvůli svatbě: Co Lumír doporučí Pavlovi a Vendule?

Vendula a Pavel se sice dohodli, že o svatbě nikomu neřeknou, záhy na to však změní názor. Jak na jejich novinku zareagují Lumír a Světlana? Čím Lumír docela zaskočí Vendulu? To se dozvíte z této ukázky z úterního dílu Ulice.

Seriál Ulice: Pavel a Vendula narazí na nečekané překážky přímo v den svatby
26.12.

EXKLUZIVNÍ UKÁZKA z nových dílů Ulice: Pavel a Vendula: Svatba s překážkami

Napoprvé to nevyšlo, napodruhé už Pavel s Vendulou u oltáře stanou. Ovšem ani tehdy ještě nemají vyhráno. Proč? Co se stane? Tato exkluzivní ukázka z nových dílů Ulice vám napoví.