Seriál Ulice: Jak moc riskuje nevěrný Martin?
20.03.

EXKLUZIVNÍ UKÁZKA z nových dílů Ulice: Nevěrný Martin si zahrává… Jak moc riskuje?

Martin si nemůže pomoct. Do Šárky je tak zamilovaný, že si ani neuvědomuje, jak moc kvůli ní riskuje. Co by se mu mohlo pořádně vymstít? Tato exkluzivní ukázka z nových dílů Ulice vám napoví.

Seriál Ulice: Honza žádá Jindru o ruku - 7
19.03.

FOTKY: Rockerská žádost o ruku: Co Honza vymyslí?

Honza chystá pro Jindru obrovské překvapení. Ví, že ona je ta pravá, proto ji chce požádat o ruku. Jakou romantiku díky němu Jindra zažije? Fotky v naší fotogalerii vám napoví.

Seriál Ulice: Honza žádá Jindru o ruku - 1
19.03.

Honza žádá Jindru o ruku

Honza žádá Jindru o ruku

Seriál Ulice: Bedřich se strachuje o Ladin život
18.03.

UKÁZKA z pondělní Ulice: Lada v ohrožení života kvůli Frantovi!

Franta se po podpásovkách od Skyler chová tak, že Bedřich má co dělat, aby mu jednu nevrazil. Teď se kvůli Frantovi ocitne v ohrožení života dokonce i Lada. Co se stane? Tato ukázka z pondělního dílu Ulice vám napoví.

Serál Ulice: Co Franta už hodně přežene?
19.02.

UKÁZKA z úterní Ulice: Franta překračuje všechny meze: Co je už hodně přes čáru?

Franta to v poslední době již opravdu přehání. Jako by neměl žádné zábrany a bylo mu všechno ukradené. Teď ale nečekaně tvrdě narazí. Jak a proč s ním Tony vyběhne? Tato ukázka z úterního dílu Ulice vám napoví.

Seriál Ulice: Jak si Ema podá Frantu?
11.02.

UKÁZKA z pondělní Ulice: Ema se s Frantou nepáře: Jak ho srovná do latě?

Ema nehodlá jednat s Frantou v rukavičkách. Má ho plné zuby, štve ji, jak se teď chová. A je to právě ona, kdo se do něj nyní docela ostře pustí, aby se konečně vzpamatoval. Jak to od ní Franta schytá? Tato ukázka z pondělního dílu Ulice vám napoví.

Seriál Ulice: Čím Franta namíchne Emu?
08.02.

UKÁZKA z páteční Ulice: Další průšvih! Co Franta provede?

S Frantou jsou čím dál větší problémy. Pije, na všechno kašle, nezvládá sám sebe ani svůj život. A nejen to. Teď se postará o průšvih hned několika lidem najednou. Co vyvede? Tato ukázka z pátečního dílu Ulice vám napoví.

Seriál Ulice: Co je pro Frantu i Honzu docela těžká zkouška?
29.01.

UKÁZKA z úterní Ulice: Těžká zkouška: Co musí Franta a Honza překousnout kvůli byznysu?

Ani pro jednoho z nich to není snadné. Franta Honzu nemusí kvůli tátovi a Jindře, Honza zase moc neví, co od něj čekat. Jak ustojí setkání kvůli společnému kšeftu? Tato ukázka z úterního dílu Ulice vám napoví.

Seriál Ulice: Čím Franta dostane Jindru?
13.12.

UKÁZKA ze čtvrteční Ulice: Ťafka pro Jindru: Jak ji Franta setře kvůli Ladě?

Jindra a Bedřich spolu zase skvěle vycházejí, to však neznamená, že se ve všem vždy shodnou. Teď ale atmosféra zhoustne kvůli Frantovi, jenž nechtěně Jindru podusí ve vlastní šťávě kvůli Ladě. Proč? To se dozvíte z této ukázky ze čtvrtečního dílu Ulice.

Seriál Ulice: Čím Bedřich zaskočí Jindru?
aktualizováno 11.12.

CO V TV NEUVIDÍTE: Překvapivé vyznání: Čím Bedřich zaskočí Jindru?

Před dvěma měsíci se to zdálo jako nesplnitelné přání, teď je to realita. Bedřich se vídá s Ladou denně, večer ji uspává, ráno probouzí. Jindru teď navíc hodně překvapí svým vyznáním. Jakým? To se dozvíte z této scény, která se do úterního dílu Ulice už bohužel nevešla.

Seriál Ulice: Jakým ďáblíkem umí být Bedřichova Lada?
29.11.

UKÁZKA ze čtvrteční Ulice: Varování pro Bedřicha: Co riskuje?

Pro Bedřicha je Lada na prvním místě. Kvůli ní je schopen jakékoliv oběti, jen aby malá byla šťastná a spokojená. Sám si přitom docela zahrává, protože se jeho dobrý skutek může stát už záhy noční můrou. Proč? To se dozvíte z této ukázky ze čtvrtečního dílu Ulice.

Seriál Ulice: Bedřich zaskočí Jindru svým návrhem...
aktualizováno 28.11.

UKÁZKA ze středeční Ulice: Bedřichův překvapivý návrh: Víc než jen střídavá péče?

U Bedřicha je Lada na prvním místě ode dne, kdy ji poprvé spatřil. Zbožňuje ji, chce pro ni to nejlepší, rád by s ní trávil co nejvíce času. S tím souvisí i jeho nečekaný návrh. K čemu dospěje? A jak na to zareaguje Jindra? To se dozvíte z této ukázky ze středečního dílu Ulice.