Seriál Ulice: Šíma má průšvih ve škole
19.10.

UKÁZKA z páteční Ulice: Šíma v průšvihu! Čím si pořádně zavaří?

Gábina má nyní starostí až nad hlavu kvůli změnám, k nimž se rozhodla. Další jí nečekaně přidělá i Šíma, na kterého praskne něco, z čeho bude mít Gábina pořádný šok. Co to je? A čím Gábina zaskočí Landovou? Tato ukázka z pátečního dílu Ulice vám napoví.

Seriál Ulice: Že by se Gábině konečně zablýsklo na lepší časy?
11.10.

UKÁZKA ze čtvrteční Ulice: Nečekaná záchrana: Kdo a jak pomůže Gábině v nouzi?

Gábina si v poslední době připadá jak ve zlém snu. Nic se nedaří. Pokaždé, když si myslí, že hůř už být ani nemůže, přilítne další ťafka. Teď se konečně zableskne na lepší časy. Jak? Tato ukázka ze čtvrtečního dílu Ulice vám napoví.

Seriál Ulice: Jak si Aleš začne vyřizovat účty s Gábinou?
10.10.

EXKLUZIVNÍ UKÁZKA z nových dílů Ulice: Drsný útok na Gábinu: Z čeho ji Aleš obviní?

Aleš se nehodlá stáhnout. Trestní oznámení na Hynka mu zjevně nestačí. Jakmile se mu naskytne příležitost znovu zaútočit na Gábinu, využije jí. Kam až zajde tentokrát? A koho tím naprosto šokuje? To se dozvíte z této exkluzivní ukázky z nových dílů Ulice.

Seriál Ulice: Jakým návrhem zaskočí Dáša Gábinu i Hynka?
10.10.

UKÁZKA ze středeční Ulice: Překvapivý návrh pro Gábinu: Přijde o Šímu?

Hynek si nedovede představit, že by si Gábina odvezla Šímu do Berlína. Rád by s ním byl co nejvíce, proto o přesunu nechce ani slyšet. S Gábinou se ocitli v patové situaci, kterou nyní rozčísne Dáša se svým protinávrhem. Jakým? A jaká bude Gábinina reakce? To se dozvíte z této ukázky ze středečního dílu Ulice.

Seriál Ulice Hynkova manželka Dáša opět v Ulici - 4
09.10.

UKÁZKA z úterní Ulice: Dáše dochází trpělivost… Čím ji Hynek namíchne?

Hynek je teď u Gábiny tak často, až se to Dáše přestává líbit. Nyní pohár její trpělivosti přeteče a začne konat. Co udělá? A co je pro ni poslední kapkou? To se dozvíte z této ukázky z úterního dílu Ulice.

Seriál Ulice: Měl by se Šíma odstěhovat s Gábinou do Berlína?
aktualizováno 09.10.

HLASUJTE! Měl by se Šíma odstěhovat s Gábinou do Berlína?

Gábinu hodně láká nový začátek v Berlíně, daleko od Aleše a problémů, které s ním má. Kdyby byla bez závazků, neváhala by ani minutu. Jenže tu je Šíma, bez něhož si svůj život nedovede představit. Je ale pro něj stěhování v tuto chvíli to nejlepší řešení? Hlasujte v naší anketě!

Seriál Ulice Hynkova manželka Dáša opět v Ulici - 3
08.10.

Hynkova manželka Dáša opět v Ulici

Hynkova manželka Dáša opět v Ulici

Seriál Ulice Hynkova manželka Dáša opět v Ulici - 3
aktualizováno 09.10.

FOTKY: Hynkova manželka Dáša opět v Ulici:Jak zahýbá dějem?

V Ulici se po delší době opět objeví Dáša, Hynkova manželka, s níž má již takřka ročního syna Tomáška. A rozhodně to nebude jen tak. Dáša docela zásadním způsobem zasáhne do života Gábiny i Hynka…