jitka smutná a dana syslová
09.02.

VIDEO: Herečky z Ulice se změnily v modelky. Dana Syslová a Jitka Smutná se předvedly v jiném světle

Herecké přátelství Danu Syslovou a Jitku Smutnou pojí již dlouho, od loňského jara spolu dokonce hrají v seriálu Ulice. Jejich přání zahrát si spolu na divadelních prknech se jim splnilo až nedávno. V rámci akce Dámská jízda se z nich dokonce staly i modelky!

Seriál Ulice: (Ne)povedené klapky z Ulice
31.12.

(NE)POVEDENÉ KLAPKY z Ulice: Pořádné okno, vtipné přeřeknutí i nečekané komplikace na svatbě! Co se stalo?

Natáčení Ulice je vždy připraveno do nejmenších detailů, ale občas se chybička vloudí. Představitelku Adriany dostalo okno jak výkladní skříň, představitelka Amálie všechny odbourala svým přeřeknutím a na natáčení svatby všichni lehli smíchy kvůli nerozbitné rekvizitě. Co se přihodilo? Podívejte se a pobavte spolu s námi při těchto zkažených klapkách.

Seriál Ulice: Dana Syslová jako Amálie s Máňou
20.09.

Smutná zpráva: Máňa už dovádí ve psím nebi

Amáliinu fenku Máňu jste si v Ulici hodně oblíbili. Před dvěma lety jste se s ní však v seriálu museli rozloučit. Smutné loučení s Máňou čekalo letos na jaře bohužel i Danu Syslovou, představitelku Amálie.

Seriál Ulice: Dana Syslová jako Amálie s Máňou
20.09.

Dana Syslová s Máňou

Dana Syslová s Máňou

Seriál Ulice: Chat s představitelkou Amálie Peškové Danou Syslovou
aktualizováno 19.09.

Chat s Amálií Peškovou: Marie se neobjeví náhodou...

Amálii už brzy vstoupí do života Peškova sestra Marie. Čím Amálii hodně překvapí? Jaké změny čekají Vlastimila a Amálii? A jak se na vztah sourozenců Peškových dívá představitelka Amálie Dana Syslová? Ve středu jste s ní probírali na chatu vše, co vás zajímá.

Seriál Ulice: Čím všechny odbourala Amálie?
01.08.

(NE)POVEDENÉ KLAPKY z Ulice: Karamboly rozjeté Amálie: Proč její blízcí lehli smíchy?

Amálie umí být občas pěkně rázná. Dokonce natolik, že se to pak její představitelce Daně Syslové vymkne na place z rukou. Čím všechny rozesmála? A jak zachraňuje Vlastimil Pešek svá okna? Podívejte se na další sérii zkažených klapek z Ulice.

Seriál Ulice: Proč musel zemřít Robert Bláha?
05.05.

VIDEO: Proč musel zemřít Robert Bláha?

Robertova smrt nenechala chladným asi nikoho. Takový zvrat a rychlý konec jednoho z největších podrazáků v Ulici asi nikdo nečekal, i když mu všichni přáli, aby dostal pořádně za vyučenou. Co za Robertovým náhlým odchodem vězí?

Seriál Ulice: Co zbořilo při natáčení Adrianu a Mikiho?
30.12.

(NE)POVEDENÉ KLAPKY z Ulice: Další karamboly na place: Co zbořilo Adrianu a Mikiho?

Také u Peškových bývá při natáčení hodně veselo. Stačí, aby se Amálie pořádně rozjela, a hned všichni lehnou smíchy. Proč? Co odbouralo Adrianu a Mikiho? Tyto jejich letošní nejlepší zkažené klapky určitě pobaví i vás.

Seriál Ulice: Co odbourá představitele Amálie a Vlastimila?
11.11.

(NE)POVEDENÉ KLAPKY: Proč představitelka Amálie lehla smíchy?

Dana Syslová, která hraje Amálii Peškovou, občas na place vybuchne smíchy, zvláště když natáčí s Rudolfem Hrušínským, představitelem Vlastimila Peška. Čím ji spolehlivě odbourá? Podívejte se na sestřih jejich zkažených klapek, který vám určitě zvedne náladu.

Ulice: Dana Syslová bez Máni
11.11.

VŠECHNO NEJLEPŠÍ: Představitelka Amálie Peškové z Ulice slaví narozeniny. Vypadá vážně skvěle!

Dana Syslová, představitelka Amálie Peškové ze seriálu Ulice, dnes slaví narozeniny! Co všechno jste o ní nevěděli? Kariéra této herečky je vskutku obdivuhodná!

Seriál Ulice: Do Amáliina života vstupuje nový muž
04.05.

Nový muž v Amáliině životě! Jaký je?

Zemřela mu manželka, po ní v jeho životě zůstalo prázdno a on se jen těžko vyrovnává se samotou i se stářím, jehož projevy cítí stále silněji. Býval kapacitou ve svém oboru, vyprojektoval náročné stavby, dnes má problém vzpomenout si na jméno vlastní vnučky. Role Ing. Ladislava Pavláta se bravurně zhostil Václav Helšuš.

Seriál Ulice: Chat s představitelkou Amálie Peškové Danou Syslovou
aktualizováno 10.02.

Chat s Amálií Peškovou: Adriana s Mikim si zavaří ještě víc

Amálie si nikdy nemyslela, že bude muset řešit tak ožehavý problém a že u nich doma bude takové dusno kvůli vnoučatům. Co jí vadí nejvíc? Jak chce prekérní situaci řešit? A co si o ní myslí představitelka Amálie Dana Syslová? V pátek jste s ní probírali na chatu vše, co vás zajímá.