Seriál Ulice: Petricie Solaříková a Matouš Ruml jako Tereza a David
29.01.

Gratulujeme ke šťastným novinkám!

Tereza a David minulý týden odjeli do Rakouska, kde je čeká nový začátek. Nové začátky nyní prožívají i jejich představitelé Patricie Solaříková a Matouš Ruml. A nejen oni. Šťastné zprávy pro vás mají také Roman Vojtek a Eliška Dohnalová. Všem srdečně gratulujeme!

NOVA5MLV
27.01.

Herci z Ulice promluvili o pauze v seriálu. Kdy se Tereza s Davidem vrátí?

Patricie Solaříková si dává po více než třinácti letech pauzu od role Terezy. Spolu s Matoušem Rumlem, jejím seriálovým manželem Davidem, odjíždí Tereza do Rakouska. Jak náročné je pro Patricii loučení se seriálem po tak dlouhé době?

Patricie Solaříková a Matouš Ruml
25.01.

VŠE MOHLO BÝT JINAK: Matouš Ruml prozradil, jakou postavu měl v Ulici původně hrát

Patricie Solaříková hraje v seriálu Ulice už od samotného začátku. S postavou Terezy toho tedy zažila již opravdu hodně – okamžiky štěstí i smutku, lásku i nenávist. Nyní se Tereza vdala a spolu se svým manželem Davidem odjíždí do Rakouska. Vše ale mohlo být jinak!

Seriál Ulice: Co na sebe prozradili představitelé Terezy a Davida?
24.01.

VIDEO: Miminko je na cestě! Co všechno na sebe prozradili představitelé Terezy a Davida?

Terezu a Davida čeká velká životní změna. Včera odjel do Rakouska David, dnes odjíždí i Tereza. Jak to bylo s jejich odjezdem? A co nyní plánují jejich představitelé Patricie Solaříková a Matouš Ruml? Který z nich se už těší na miminko?

Seriál Ulice: Co odbouralo Terezu a Davida?
31.12.

(NE)POVEDENÉ KLAPKY z Ulice: Lehnete smíchy: Co se nedalo natočit?

Máme pro vás další zkažené klapky, které vás na konci roku stoprocentně rozesmějí. Co nastane, když si scenáristé vymyslí menší jazykolam pro herce? A jak to vypadá, když si herci ne a ne vzpomenout na to správné slovo? Pobavte spolu s námi při těchto zkažených klapkách.

Seriál Ulice: (Ne)povedené klapky z Ulice
31.12.

(NE)POVEDENÉ KLAPKY z Ulice: Pořádné okno, vtipné přeřeknutí i nečekané komplikace na svatbě! Co se stalo?

Natáčení Ulice je vždy připraveno do nejmenších detailů, ale občas se chybička vloudí. Představitelku Adriany dostalo okno jak výkladní skříň, představitelka Amálie všechny odbourala svým přeřeknutím a na natáčení svatby všichni lehli smíchy kvůli nerozbitné rekvizitě. Co se přihodilo? Podívejte se a pobavte spolu s námi při těchto zkažených klapkách.

Ulice - Patricie Solaříková a Matouš Ruml
29.09.

ODTAJNĚNO: Patricie Solaříková v roli nevěsty prozradila, jak by si představovala vlastní svatbu

Patricie Solaříková se v seriálu Ulice vdala. Ve skutečnosti je ale stále svobodná. Jak by si představovala vlastní svatbu?

Seriál Ulice: David a Tereza zvou na svatbu
09.08.

VIDEO: Pozvánka na svatbu Terezy a Davida: Proč si ji nenechat ujít?

Před prázdninami požádal David Terezu o ruku, hned po prázdninách se chtějí vzít. A už teď vás na svou veselku zvou. Jak? Podívejte se na video.

Seriál Ulice: Co odbouralo Terezu, Boženku, Davida a Otu?
28.06.

(NE)POVEDENÉ KLAPKY z Ulice: Tohle nešlo natočit: Proč Tereza, David, Ota a Boženka lehli smíchy?

Potlačit výbuchy smíchu, tvářit se seriózně a natočit celou scénu přesně podle scénáře dá občas pořádně zabrat. Své o tom ví i parta z uličního kabinetu, která při natáčení celkem pravidelně brečí smíchy. Podívejte se na jejich zkažené klapky, stoprocentně pobaví i vás.

Tereza Vítů - 1
25.06.

VIDEO: Kabaret v přímém přenosu! Jak se umí odvázat představitelé Matěje, Terezy, Davida, Aleny a Mikiho?

Na tenhle live stream z ateliérů Ulice jeho protagonisté hned tak nezapomenou. Původně byl plánován s představiteli Davida a Aleny, jenže pak se objevil zbytek jejich partičky a bylo vymalováno. Jak se do sebe navzájem pustili? Podívejte se, tohle video vás stoprocentně pobaví.

Seriál Ulice - Petr Vacek
16.06.

STRACH A NERVOZITA: Petr Vacek alias Tomáš Jordán promluvil o svém návratu do Ulice! VIDEO

Do seriálu Ulice se po několika letech vrací jedna z oblíbených postav, kterou hraje Petr Vacek. Jak prožíval svůj návrat a z čeho měl strach? Podívejte se!

Ulice Solaříková a Ruml
aktualizováno 22.05.

PROMLUVILI O SVATBĚ! Představitelé Terezy a Davida prozradili detaily z natáčení

Tereza s Davidem prožívají v seriálu Ulice nejkrásnější období vztahu. Jsou zamilovaní. Vrásky jim však přidávají jejich přátelé, za které musí neustále něco řešit. Herečka Patricie Solaříková a Matouš Ruml prozradili detaily ze zákulisí.