První sex, kolaps, drsné zkušenosti, velké zvraty i nová postava. Co se bude dít v Ulici tento týden?

Publikováno 06.10.2019


První milostnou zkušenost i další pořádný trapas zažijí Kristýna a Filip. K překvapivým zvratům dojde u Blanky, za níž přijede její manžel, Karly a Máry, kteří se opět setkají s malým Vojtou, i Matěje a Kataríny. Mareš si začne zachraňovat svou kůži, Bedřich a Anča si nalijí čistého vína. A nejen to. Co všechno přinesou nové díly Ulice?

Jak zkrotit Lubicu?

Kdo jiný by se nás měl zastat než náš partner? Matěj se snaží chránit těhotnou Katarínu, jak jen to jde. Ví, jak moc jí záleží na tetě, zároveň ale nechce, aby se právě kvůli ní trápila. A tak se rozhodne problém s termínem svatby vyřešit po svém – svolá velkou rodinnou radu, aby vše v klidu probrali. Místo toho to ale na rodinné sešlosti znovu pořádně zabouří, což je pro Matěje poslední kapkou... Co udělá? Kdo to od něj schytá nejvíc? Jak se začne bít za štěstí a spokojenost Kataríny?  

První sex

Kdy je ten správný okamžik na první sex? Mezi Kristýnou a Filipem to už hodně jiskří. Když jsou spolu, zdolávají jednu metu za druhou, poznávají dosud nepoznané. Zamilovaná Kristýna před víkendem babičce tvrdila, že jí nejde jen o postel. To ale neznamená, že by na sex s Filipem nebyla připravená. Naopak. Už brzy spolu v posteli skončí… Jaké jejich poprvé bude? A jaký trapas se jim stane?

U Mareše přituhuje

Čeho všeho je schopný člověk, kterému jde o jeho pověst a kariéru? Radim Mareš zjišťuje, jak velký a nebezpečný soupeř Jana je. Pokusil se ji zastavit zastrašováním, hrubě ji napadl, teď znovu změní taktiku, aby ji dostal tam, kde ji potřebuje mít. Udělá něco, co vzbudí Janinu zvědavost natolik, že se s ním znovu sejde i přes varování ostatních, a nabídne něco, co jí vyrazí dech… Co má Mareš v plánu tentokrát? Před jaké těžké dilema je Jana najednou postavená? A co všechno její setkání s Marešem odstartuje?   

Blančin zásadní krok

Nakolik jsme připraveni k radikálním změnám v našich životech? Blanka a Luděk žijí již přes rok odděleně, mají vlastní životy, přestože jsou formálně stále manželé. Ani jeden z nich se zatím do rozvodu zatím nehrnul. Až teď. Blanka se rozhodla udělat definitivní tečku za svým manželstvím, aby mohla začít znovu, jinak, s někým jiným. Jak to její muž přijme? Jaký vlastně Luděk je? A jak to vezmou jejich děti?

Anča a Bedřich: Jak dál?

Co je ve vztahu nejdůležitější? Dokážeme respektovat názory a postoje svých partnerů? Anča a Bedřich se milují, chtějí spolu být, přesto se jejich vztah ocitl v krizi kvůli rozdílným představám, jak by měl vypadat. Bedřich by ho rád posunul zase o krůček dál, jenže Anča se na společné bydlení zatím příliš necítí. Pochopí Bedřich konečně její důvody? Najdou spolu kompromis, který by vyhovoval jim oběma?

Shledání s Vojtou

Čím vším si občas musí projít malé nevinné děti, se kterými se osud nemazlí? Malý sirotek Vojta, jenž přišel na začátku roku za tragických okolností o mámu, je nazpět v dětském domově, byť se na jaře zdálo, že v pěstounské rodině bude konečně šťastný. Opak je ale pravdou. Vojta je na tom hůř než v zimě. Co se stalo? Co všechny znepokojí? A co setkání s ním udělá s Karlou a Márou?

Nakročeno ke změnám

Umíme si jít za svým snem, aniž bychom tím ublížili ostatním? Rozina se rozhodla, že kvůli Victorovi nenastoupí na vysokou školu, aby s ním mohla rok cestovat po světě a sbírat nové zkušenosti. Teď udělá další krůček na cestě za svým snem. Jaký? Kdo se o tom dozví jako první? A co na to řeknou její blízcí?

Nečekaný kolaps

Jaká dramata se občas odehrají za zavřenými dveřmi zubní ordinace? Radek Mastný se i nadále tváří jako mistr světa, i když dostal pořádnou lekci a jeho ego hodně utrpělo. Na Blanku chce však zapůsobit co nejvíce, proto hrdinně odmítne anestézii před zákrokem. To se mu samozřejmě vymstí, v ordinaci nečekaně zkolabuje… Jak vážné to s ním je? Kdo Blance překvapivě pomůže s první pomocí? V kom Mastný ucítí velkou konkurenci?

Prozrazené tajemství

Co všechno nevíme o svých nejbližších? A jak snadno se může provalit naše temné tajemství? Například Lumír není tak svatý, jak si o něm jeho blízcí myslí. Svou temnou stránku před rodinou umně skrývá, ale Pavel dnes odhalí něco, co ho hodně překvapí. Něco, co se bude Lumírovi jen velmi těžce vysvětlovat… Na co Pavel náhodou kápne? A co mu k tomu řekne samotný Lumír?

Nenechte si ujít nové díly Ulice vždy od pondělka do pátku od 18:25. Přinesou humor, dojetí, trapasy, podrazy, velké zvraty i nečekaná dramata.  

Na nejnovější odvysílanou epizodu se můžete podívat zde.