Zase ta Lubica! Jak chce Matějovi a Kataríně změnit život?

Publikováno 08.10.2019


Exkluzivní ukázka z nových dílů Ulice. Jen co se trochu uklidnila bouře kolem svatby, přižene se další, kterou rozpoutá opět Lubica. I tentokrát myslí na blaho svých nejbližších, jenže pro Matěje to znamená pořádnou podpásovku. Proč? Toto video vám napoví.

Matěj není z těch, kteří by si nechali všechno líbit. Dlouho se ovládá, ale když pohár jeho trpělivosti přeteče, začne to, co ho štve, rázně řešit. Tvrdohlavou a uraženou Lubicu si podal kvůli jejímu nemožnému chování ke Kataríně takovým způsobem, že ta se pomalu nezmohla na slovo. Přestože pak zařadila zpátečku a Katarínu ujistila, že na ni již nebude kvůli svatbě tlačit, neznamená to, že by se stáhla úplně a nechala vše na své kmotřence a Matějovi. Už za pár dní si najde další ožehavé téma, které začne okamžitě řešit, samozřejmě po svém. Tentokrát se to týká nejen Matěje a Kataríny, ale hlavně jejich potomka. Jak jim Lubica hodlá změnit život? Podívejte se.

Co je pro Matěje obrovská podpásovka? To vám napoví tato exkluzivní ukázka z nových dílů Ulice, které vysílá TV Nova od pondělka do pátku vždy od 18:25. 

Na nejnovější odvysílanou epizodu se můžete podívat zde.