Usmíření i zásadní zvrat: Jak to bude dál s Janou a Jardou?

Publikováno 09.10.2019


Exkluzivní ukázka z nových dílů Ulice. Janu i Jardu jejich drsná hádka už teď hodně mrzí. Oba mají svou pravdu, oba se nechali unést emocemi. Který z nich udělá první krok k usmíření? Jaký bude? A co je pro ně hodně důležité? Toto video vám napoví.

Jarda neudržel nervy na uzdě, když mu Jana prozradila, že žalobu na Mareše možná nepodá kvůli Báře, která by raději přijala jeho nabídku, vzala si peníze a měla klid. Jarda netušil, že Jana Báru přesvědčovala, aby to nevzdávala. Seřval ji kvůli Marešovi takovým způsobem, že Jana měla na krajíčku. Od Jardy to Janu mrzí dvojnásob, protože jí na něm hodně záleží, i když stále popírá, že by byli něco víc než kamarádi. Také Jardu štve, jak se to mezi nimi najednou vyhrotilo. Ani jeden z nich však nyní nedokáže udělat první krok k usmíření. K tomu dojde až za pár dní, kdy největší emoce opadnou. Jaký bude? Co si navzájem přiznají? Podívejte se.

Jak to bude dál s Janou a Jardou? To vám napoví tato exkluzivní ukázka z nových dílů Ulice, které vysílá TV Nova od pondělka do pátku vždy od 18:25. 

Na nejnovější odvysílanou epizodu se můžete podívat zde.