Prozrazená tajemství, nečekaná nebezpečí, nová rande i pořádná překvapení. Co přinese páteční díl?

Publikováno 08.11.2019


Epizoda 3770. Franta je nadšený z příprav na přijímačky na FAMU. Bedřichovi ráno prozradí, že ho už napadají další projekty, do kterých by se chtěl pustit. Bedřich je za to rád, ale ještě více ho potěší Alice, jež se mu ozve a hned navrhne, že by se odpoledne mohli opět sejít…

Bedřich si v práci vše zařídí, aby mohl odejít na schůzku s Alicí. S jednou věcí však nepočítá – že za ním přijde Miloš, aby ho vytáhl na pivo. Ne pro ně není odpověď, ovšem Bedřichovi se příliš nechce do toho, aby mu řekl celou pravdu. Je mu jasné, že Miloš tohle tajemství neudrží… Dozví se nakonec Miloš, jak se věci mají? Jak se Bedřichovo rande s Alicí nečekaně vyvine? Jak na to zareaguje Anča? A co má za lubem mladík, který Bedřicha pronásleduje? Co je na Bedřicha hodně silná káva?

Temná mračna nad Lumírem

Vendula se ráno probudí s pořádnou kocovinou, jak včera slavila otevření svého bistra. Ani trochu se jí nechce z postele, ale práce v jejím případě nepočká, protože dnes už má bistro normálně otevřeno. Vendule to nedá a zeptá se Pavla na incident s Pokladníkem. Ten se rázem ocitne na hodně tenkém ledě, protože chce uchovat Lumírovo tajemství. Tanec na minovém poli čeká hned ráno také Lumíra. Světlana se totiž vrátí k ožehavému tématu – Pokladníkovy přítomnosti na slavnostním otevření bistra… Co je Světlaně podezřelé? Z čeho začíná mít Lumír nahnáno? K čemu ho začne nutit Pokladník? A co dělá starost Vendule?

Překvapení pro Veroniku

Patrik je mistrem na nejrůznější překvapení. Veronice se postará o další z nich, jež ocení nejen ona, ale také Jitka. Veroniku totiž pozve na oběd velmi originálním způsobem, takovým, že vlastně nemůže říct ne. Další překvapení čeká Veroniku doma, když večer dorazí z práce. Tohle pro ni ale už tak příjemné není… Co se stane? Co Veronice začíná vadit? Jak to má nyní s Patrikem a jak s Martinem? A jak vychází s tátou Filip?

Tento díl vysílá TV Nova v pátek 8. listopadu od 18:25.

Na předcházející epizodu se můžete podívat zde.