Předčasný porod, pořádný podraz i prozrazené tajemství. Co přinese páteční díl?

Publikováno 14.11.2019


Epizoda 3775. Matěj je s Katarínou celou noc. Snaží se jí být oporou, povzbuzuje ji, dodává jí odvahu těsně před tím, než si pro ni přijdou lékař a sestra, aby ji odvezli na sál. Matějovi oznámí, že s Katarínou bohužel jít nemůže…

Matěj zůstává v nemocnici, nervózně čeká na jakékoliv zprávy ze sálu. Stejně nervózní jsou i Václav, Lubica a Vlaďka, kteří se sejdou v pradlence, aniž by se předem domluvili. Musí něco dělat, nevydrží jen tak nečinně čekat na zprávy z porodnice. Přestože je ve vzduchu cítit napětí kvůli včerejšku, Vlaďka a Lubica spolu kooperují, jako by se nic nestalo. Nyní jsou všichni na jedné lodi a všechny spojují obavy o Katarínu i miminko…Čím Matěje překvapí všichni tři? Jak Katarína a miminko zvládnou předčasný porod? Co to udělá se vzájemnými vztahy? Kdo je Matějovi největší oporou? Jak na tom je on a jak Katarína a jejich syn?

Pořádný podraz

Ota má pro Janu hned dvě špatné zprávy. Je třeba doplatit nájem, na který jsou teď sami dva. Zároveň jí oznámí, že nesouhlasí s krátkodobými pronájmy uvolněného pokoje po Rozině, neboť to podle něj přináší více škod než užitku. Pak se vytasí i s jednou dobrou zprávou. Ohlásil se mu zájemce, jenž by s nimi rád bydlel natrvalo. Jana rozhodnutí nechá na něm, protože sama toho má ažaž. S Elen řeší předvolání na policii, navíc se jí znovu ozve máma… Co si Elen myslí o předvolání? Co Janě doporučí? Jaký podraz udělá na Janu její máma? Co je na Janu už moc?  

Prozrazené tajemství

Bedřich se náhodou potká s Ančou před jejím domem. Ta toho hned využije a donese mu malý dárek pro Chrise, který koupila. Požádá Bedřicha, aby ho předal Frantovi, jenž se za synem opět chystá. Když zmíní, jak moc se jí i Zuzaně po vnoučeti už stýská a že zvažují, že by za ním do Amsterodamu samy zajely, Bedřich hned navrhne, že pojede s nimi… Co na to Anča? Jak spolu nyní vycházejí? Proč Bedřich promluví Frantovi do duše? A čím šokuje Miloše?              

Tento díl vysílá TV Nova v pátek 15. listopadu od 18:25.

Na předcházející epizodu se můžete podívat zde.