Nelítostná lekce, krutá prozření, drsný boj o dítě, překvapivé jiskření i smutné tajemství. Co se bude dít v Ulici tento týden?

Aktualizováno 18.11.2019


Marcela se vrací zpět, ale zapadne do nového prostředí? Karlu a Máru šokují Vojtovi prarodiče svým návrhem. Mezi Zdenkou a Tomášem to zase zajiskří, ale Zdence se zároveň krutě připomene její nemoc. Bedřich se chce dozvědět pravdu o Danovi, a tak začne pátrat na hřbitově. Mária čeká velká proměna, ovšem nejen to. Co všechno přinesou tento týden nové díly Ulice?

Smutná tajemství

Jak zjistit, co je pravda, a co lež? Jak rozeznat zoufalé volání o pomoc od krutého vydírání, jež je maskováno umnou hrou na city? Bedřich si připadá jak ve zlém snu od chvíle, kdy byl nucen otevřít svou třináctou komnatu a čelit následkům souhry nešťastných náhod, kvůli které zemřel člověk a on sám si odpykal trest ve vězení. Za touto minulostí chtěl udělat tlustou čáru, teď ho ale znovu dohnala takovým způsobem, že najednou neví, co dělat. Nakonec se vypraví na místo, kde by mohl najít spoustu odpovědí na své otázky – na hřbitov… Co všechno Bedřich zjistí? Jaká překvapení ho na hřbitově čekají? A co to s ním udělá?         

Překvapivé jiskření

Dokážeme říct pravdu našim blízkým, i když víme, že je to raní, nebo že se na nás pak začnou dívat jinýma očima? Tomáš a Zdenka se pomalu sbližují, aniž by Tomáš tušil, že Zdenka je vážně nemocná. Ta si díky Tomášovi naplno užívá života i pocit, že ji někdo bere jako ženu, která se mu líbí, nikoliv jako pacientku, na niž je třeba dávat pozor. Teď se však stane něco, co by mělo být pro Zdenku i její blízké varováním, že tajnosti se nevyplácejí… Jak se znovu nečekaně přihlásí Zdenčina nemoc? A co všechno to způsobí? 

Drsný boj o dítě

Co všechno jsme ochotni udělat pro toho, na kom nám hodně záleží? Kam až může zajít boj o sirotka, jenž skončil v dětském domově? O Vojtu mají zájem nejen Karla a Mára, ale kupodivu také jeho prarodiče, kteří si ho najednou chtějí vzít do své péče. Na rozdíl od Karly a Máry jim ale neleží tolik na srdci Vojtovo štěstí, jak by kdokoliv předpokládal. Jejich priority jsou trochu někde jinde. Proto se ani nerozpakují přijít za Karlou a Márou s návrhem, který jim vyrazí dech… Jak se vyostří boj o Vojtu? Co všechno je ve hře? Kdo a jak do něj překvapivě zasáhne?  

Nová spolubydlící

Dá se udělat za minulostí tlustá čára a začít znovu? Jaké jsou pro nás návraty do starých známých míst a zároveň do nového prostředí, kde nás čeká nejedno překvapení? Marcela se vrací z Holandska plná dojmů, nabitá energií, sebevědomější, bohatší o spoustu nových zkušeností. Za těch pár měsíců, co byla pryč, ušla pořádný kus cesty. Teď je na startu nového začátku. Podaří se jí? Jak ji přijmou její noví spolubydlící? Jaké bude její shledání s Janou, jež byla její sokyní v lásce?

Šokující proměna

Co je pravdy na tom, že šaty dělají člověka? Jak nás dokáže změnit nová práce? Mário si dlouho zakládal na tom, že je mimo systém. Teď do něj ale vpluje, ani vlastně neví jak. Práce v bistru ho překvapivě baví, dokonce kvůli ní změní i svůj image, a to takovým způsobem, že nejen Vendule spadne brada… U koho a jak Mário zaboduje? Čím všem vyrazí dech? Jak mu to jde v bistru?

Nelítostná lekce

Jak se může vymstít snaha o pomstu? Čeho všeho jsou schopní ti, kteří tahají za nitky a jdou si tvrdě za svým? Radek Mastný o sobě opět dává vědět, navíc způsobem, nad nímž zůstává rozum stát. U málokoho platí rčení kozel zahradníkem víc jako nyní u něj. Jeho aktivita se však ani trochu nelíbí Pokladníkovi, jemuž opět stojí v cestě. A tak se tento muž spjatý s mafií postará o to, aby Mastný dostal další, hodně drsnou lekci, při které poteče i krev… S čím si Radek Mastný začíná zahrávat? A jak na to doplatí?  

Bouda na Marii

Umíme bez výhrad respektovat životy našich blízkých, podporovat je a být jim oporou, když to potřebují? Vlastimil Pešek je rád, že se mu znovu vrátila do života sestra Marie. Pořád se ale nedokáže smířit s tím, že se právě ona nyní zamilovala do Jolany a chce být s ní. Její coming out jí nevěří, myslí si, že tím chce na sebe jen upoutat pozornost. Proto se pokusí udělat všechno možné, aby jí napravil hlavu. Spojence najde v Petru Kaštanovi, kterému padla Marie do oka a jenž na ni ušije spolu s Peškem menší boudu, aby ji dostal na rande… Co ti dva vymyslí? A jak si to Marie s nimi vyřídí?    

Nenechte si ujít nové díly Ulice vždy od pondělka do pátku od 18:25. Opět jsou plné emocí, nečekaných zvratů, lásky, nadějí i těžkých zkoušek.

Na nejnovější odvysílanou epizodu se můžete podívat zde.