Drsné lekce, nelítostná varování, lásky s otazníky i konec nadějí. Co přinese páteční díl?

Publikováno 21.11.2019


Epizoda 3780. Filip si vůbec neuvědomuje, jak Kristýně ubližuje. Hned ráno na ni zazvoní a drze si jí řekne o vypracovaný úkol pro Standu, se kterým pařil dlouho do noci na počítači. Chová se k ní takovým způsobem, že to Kristýna znovu neustojí a úplně se sesype…

Vztahy řeší také Marie, ovšem úplně jinak než její vnučka. Jakmile ji Kaštan začne znovu balit a ještě to i bez obalu přizná, rozhodne se mu dát pořádnou lekci, aby ho jeho choutky hodně rychle přešly. Je při tom tak přesvědčivá, že se jí povede něco, co u donchuána Petra Kaštana nebývá zvykem – naprosto ho vyděsí… Jak si Marie vystřelí z Kaštana? Jaké to má následky? Kdo a jak povzbudí zničenou Kristýnu? Jak začnou vztah svých dětí řešit Veronika a Blanka? S jakým výsledkem?

Drsná lekce

Mário přijde do bistra tak vyfešákovaný, že Vendule v první chvíli spadne brada. Místo oblíbené vytahané mikiny má na sobě košili s vestičkou, takže je z něj rázem jiný člověk. Jeho proměna okamžitě upoutá i jednu zákaznici, ovšem k jeho smůle se nejedná o žádnou mladou kočku. Zatímco Mário se činí v bistru, na radnici má vše pod palcem Ája. Nenápadně se snaží poštvat Tondu proti Lumírovi a dláždit cestičku Pokladníkovi… Co Ája provede Lumírovi? Jak zavaří Mastnému? Z jakých výhrůžek běhá mráz po zádech? A proč se právě Lumír a Mastný do sebe pustí?

Láska s otazníkem

Ondru by moc zajímalo, jak to vlastně Bedřich s Alicí má. Hned začerstva mu poreferuje, že se s ní potkal na včerejší akci, kde se kolem ní motala pěkná řádka chlapů. Bedřich ale mezi nimi chyběl, což je podle Ondry velká chyba. To samé si ostatně myslí i Miloš, kterého Alice velmi zajímá. A není sám… Jak na tom jsou Alice a Bedřich? Před čím varuje Bedřicha Miloš? A jak bere Bedřichovu novou známost Anča?  

Tento díl vysílá TV Nova v pátek 22. listopadu od 18:25.

Na předcházející epizodu se můžete podívat zde.