Bitka, boj o dítě i těžká zkouška pro novopečené rodiče. Co přinese pondělní díl?

Publikováno 02.12.2019


Epizoda 3786. Adam si dělá starost o zničenou Kristýnu, zároveň se jí snaží být i oporou. Mámě ani jeden z nich neprozradí, co se děje, ovšem Blance neunikne, že je Kristýna jako vyměněná. Dokonce i začne myslet, zda není nemocná. To jí Kristýna okamžitě vyvrátí, ale do školy stejně nejde….

Kristýna až teď prozradí bráchovi, jak moc ji Filip ztrapnil před kámoši a jak jí tím ublížil. Naštvaný Adam se náhodou potká s Filipem po škole v domě. Ten se ho hned zeptá na Kristýnu, ovšem Adam si to díky jeho tónu vyloží jako provokaci a okamžitě mu dá jednu pěstí. Ti dva se nakonec servou takovým způsobem, že do toho zasáhne Vlastimil Pešek… Jaké následky tahle jejich bitka má? Jak se k tomu postaví rodiče? Co všechno to rozpoutá ve vzájemných vztazích? A jak si chce Kristýna vyléčit zlomené srdce?

Boj o Vojtu

Karla a Mára ráno povzbuzují skleslého Vojtu, jemuž se od nich viditelně ani trochu nechce. Oba ho jistí, že už za pár dní si ho k sobě zase vezmou. Při snídani náhodou zjistí, že Vojtovi nechutná marmeláda, ale neodvážil se jim říct pravdu, aby je nenaštval. Karla i Mára ho ubezpečí, že jim naopak musí pokaždé říct, když mu něco vadí, protože oběma záleží na tom, aby mu u nich bylo dobře. Ani jeden z nich přitom netuší, že dnes si vezme na mušku jejich vztah s Vojtou a způsobilost být mu náhradními rodiči úřednice ze sociálky, která jejich prověření vezme opravdu důkladně… Čím úřednici vykolejí Věrka? Jam Věrka nechtěně uškodí Karle a Márovi? Čím jim příliš nepomůže ani nervózní Bruno? A jak Karle zavaří její parťák?

Obavy o Katarínu

Katarínu dnes pouští z porodnice domů, ale Vincent tam i nadále zůstává v inkubátoru. Katarína je celá přešlá, po její typické jiskře není ani památky. Neusměje se, téměř nekomunikuje, dokonce ani s Matějem. Sestřička ji i Matěje povzbudí, aby o Vincenta neměli starost, ovšem u Kataríny jako by se její slova naprosto minula účinkem… Co je s Katarínou? Proč má kvůli ní těžkou hlavu Matěj a pak i Vlaďka? Co je na pováženou? A jak to chce Matěj řešit?   

Tento díl vysílá TV Nova v pondělí 2. prosince od 18:25.

Tento díl vysílá TV Nova v pondělí 2. prosince od 18:25.