Obava o Katarínu: Jak na tom je dva týdny po porodu?

Publikováno 02.12.2019


Co neuvidíte v TV. Katarínu dnes propouštějí domů z nemocnice, ale Matějovi se to ani trochu nelíbí. O Katarínu si dělá velké starosti, podle něj v pořádku rozhodně není. Co s ní je? To se dozvíte z této scény, která se do pondělního dílu Ulice už bohužel nevešla.

Katarína před více než dvěma týdny musela urychleně na sál kvůli velkým komplikacím v těhotenství. Vincenta porodila o dva měsíce dříve císařským řezem, což se na ní podepsalo víc, než by kdokoliv čekal. Už před operací měla strach, jak to všechno dopadne. Od porodu je jako vyměněná, až to dělá Matějovi velkou starost. Zpočátku to přičítal operaci, teď začíná tušit, že je za tím možná něco víc. Jak na tom nyní Katarína je? Proč by byl Matěj nejraději, kdyby si ji nechali i nadále pod lékařským dohledem v porodnici? Podívejte se, opět budete vědět víc.   

Proč si dělá Matěj velkou starost o Katarínu? Jak s ní zamával předčasný porod? To vám napoví tato scéna, která se už bohužel nevešla do pondělního dílu Ulice vysílaného 2. prosince.

Na nejnovější odvysílanou epizodu se můžete podívat zde.